Меню Закрити
Облік замовлень

Облік замовлень

Незалежно від того, формуєте ви замовлення постачальнику або виконуєте замовлення клієнта, програма управління замовленнями Dilovod зробить процес простим і зручним.
Спрощуйте роботу із замовленнями і оплатами

Спрощуйте роботу із замовленнями і оплатами

Будьте в курсі стану всіх замовлень і оплати за ним в режимі реального часу в єдиному журналі. Привласнюйте замовленням статус, призначайте колір. Групуйте або сортуйте по статусу, даті, сплаті або будь-якому іншому критерію в журналі. Система управління замовленнями автоматично резервує товар на складі на підставі замовлення покупця, врахує його при формуванні замовлення постачальнику. На підставі замовлення можна виписати рахунок покупцеві і зареєструвати відвантаження.

 Зробіть свої документи красивими

Зробіть свої документи красивими

Щоб зовнішній образ вашого підприємства виглядав професійно, додайте в документи елементи фірмового стилю за допомогою конструктора друкованих форм. Налаштуйте вид рахунків, замовлень, накладних, актів виконаних робіт, чеків, цінників, етикеток і прайс-листів. Додайте в документи логотип, печатку і факсиміле.

Контролюйте розрахунки з клієнтами

Контролюйте розрахунки з клієнтами

Легко контролюйте взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками. Реєструйте платежі, накладні, акти звірки взаєморозрахунків. Контролюйте терміни оплати. При необхідності, деталізуйте розрахунки за договорами, угодами, окремими накладними, менеджерами або підрозділам.

Користуюся самими базовими і необхідними в моїй роботі функціями - довідник товарів, придбання товарів, установка цін, склад, роздрібні продажі. Функціонал влаштовує - все просто, все зрозуміло.

Інна
CO -owner інтернет-магазину розвиваючих іграшок IQ City

Призначайте реквізити

Призначайте реквізити

Спрощуйте роботу зі звітами та первинними документами, привласнюючи замовленням індивідуальні, впізнавані найменування. Якщо вам необхідно додати примітки, контакти, нагадування про оплату, програма для ведення замовлень дає можливість створити будь-який додатковий реквізит або властивість.

 Миттєвий зв'язок з клієнтами

Миттєвий зв'язок з клієнтами

Налаштуйте власні шаблони SMS- повідомлень і миттєво інформуйте своїх клієнтів про оформлення замовлення.

 Підбирайте оптимального постачальника

Підбирайте оптимального постачальника

Завантажуйте прайси постачальників в Dilovod, навіть якщо вони містять сотні тисяч позицій, а потім підбирайте оптимального постачальника, автоматично порівнюючи умови поставки.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань..


Формуйте замовлення постачальникам автоматично

Формуйте замовлення постачальникам автоматично

Автоматизація обліку замовлень постачальникам дозволить скоротити кількість виконуваних вами щоденних дій. Наприклад, ви зможете автоматично формувати замовлення постачальнику на підставі замовлення покупця, норм складського залишку і середніх обсягів продажів з урахуванням потреби товару. Налаштуйте потрібний вид форм для відвантаження.

 Інтегруйте базу з Prom.ua

Інтегруйте базу з Prom.ua

Програма обліку заявок Dilovod забезпечить своєчасне виконання замовлень з маркетплейса Prom.ua. Діловод виконує миттєвий обмін даними з prom.ua по замовленням, наявності товарів, статусам замовлень, а також синхронізує ціни.

Інтегруйте базу з Новою Поштою

Інтегруйте базу з Новою Поштою

Реєструйте експрес-накладну (ТТН) для відправки товару Новою Поштою. Друкуйте ярлики на свої посилки (відправлення). Не витрачайте час на оформлення доставки в відділенні. Перевіряйте статус доставки прямо в Dilovod.

Інтегруйте базу з вашим сайтом

Інтегруйте базу з вашим сайтом

Управління замовленнями покупців на вашому сайті стане простіше, якщо ви інтегруєте його з програмою Dilovod. Замовлення покупців потраплятимуть прямо в облікову програму, а на сайті завжди буде актуальна інформація про ціни та наявність.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку замовлень, також дивилися: