Меню Закрити

Безпека

Однією з наших головних цінностей є - безпека і конфіденційність ваших даних, тому ми постійно контролюємо і вдосконалюємо механізми захисту даних. Dilovod шифрує вашу бізнес-інформацію і копіює її на декілька серверів, забезпечуючи тим самим захист даних від втрати, вилучення третіми особами і кіберзагроз.

Доступність 24/365

Ми прагнемо до того, щоб Ваша база даних була доступна 24 години на добу 365 днів у році. Працюйте онлайн перебуваючи вдома, в дорозі, в подорожі, в будь-якій точці світу, де є інтернет!


Конфіденційність

При реєстрації в системі обов'язковим є тільки Вашу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність даних наших користувачів і не використовуємо їх у власних цілях (докладніше в Угоді). Розробник сервісу - ТОВ "ДЕП СИСТЕМЗ" є юридичною особою резидентом України - з реальним фізичним адресою, телефонами, співробітниками.


Доступ користувачів

Ваші дані зберігаються в окремій базі даних. Ніхто не має права доступу до вашої базі даних, якщо тільки Ви особисто не запросили цю людину до спільної роботи. Ви можете відключити запрошених користувачів коли захочете. Ви також при необхідності можете запросити службу підтримки, щоб допомогти Вам розібратися з виниклою проблемою.


Паролі користувачів

Ми не зберігаємо Ваші паролі доступу до сервісу. Для перевірки пароля, ми зберігаємо контрольну суму пароля. Контрольна сума - це код, який дозволяє перевірити правильність паролю не знаючи його. Для додаткового захисту ми використовуємо двухфакторную ідентифікацію - яка не дозволить зайти в Вашу базу даних з іншого комп'ютера без коду підтвердження по SMS.


Мережева безпека

Зовнішній доступ до наших серверів контролюється цілим каскадом засобів програмно-апаратного захисту (міжмережеві екрани (firewall), охоронні системи, маршрутизатори і т.д.), налаштованих і контрольованих висококласними фахівцями в цій галузі. Наша локальна мережа так само надійно захищена від несанкціонованого зовнішнього доступу.


"Всі дані, що передаються між користувачем і сервісом зашифровані. Рівень шифрування такий само як і в інтернет-банкінгу."

- Костюк Олексій, CIO, co-founder dilovod.ua

Фізична безпека

Dilovod розміщений на серверах дата центрів Hetzner Online (Німеччина), який є визнаним міжнародним лідером в сфері надання якісного хостингу. Безумовно, спеціально спроектовані дата центри забезпечують незрівнянно більший рівень безпеки Ваших даних, ніж той, який Ви зможете забезпечити самостійно, зберігаючи дані на власному комп'ютері.


Шифрування даних

На наших серверах встановлені SSL-сертифікати, підписані одним з провідних центрів сертифікації Thawte. Всі дані, що передаються між користувачем і сервісом зашифровані. Рівень шифрування такий же як і в інтернет-банкінгу.


ЕЦП (електронно-цифровий підпис)

При поданні звітності не відбувається передачі Вашої електронного підпису і пароля до нас на сервер. Для цього ми спеціально розробили java-аплет, який виконує всі операції по підпису та передачі звіту безпосередньо на Вашому комп'ютері.


Резервне копіювання даних

Ми проводимо регулярне резервне копіювання баз даних користувачів. Ваші дані дублюються на кілька фізичних серверів. Це означає, що якщо основний сервер вийде з ладу, то Ви будете негайно переключені на резервний сервер, при цьому всі дані будуть збережені.

Відгуки користувачів

Дізнайтеся що думають користувачі про Dilovod.ua

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Простий процес реєстрації. Легкість інтерфейсу - все дуже інтуїтивно зрозуміло. Захищеність інформації. Жива і оперативна технічна підтримка. Це причини, через які ми вибрали Dilovod.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Облікова програма Діловод браузерна, що є великою перевагою. Не важливо на якому пристрої я контролюю бізнес процеси, будь то Windows PC або iPad - я завжди можу отримати доступ до потрібних даних.

 Наталія Титаренко
Наталія Титаренко
власник компанії з виробництва металевих, броньованих дверей

Сервіс не вимагає додаткових витрат на технічне обслуговування (оновлення). При нормальній швидкості інтернету сервіс працює стійко. Вважаю, що малих підприємств ідеальне рішення на нашому ринку.

Люди, зацікавлені в безпеці, також дивилися: