Меню Закрити
Кафе і ресторани

Кафе і ресторани

Спрощуйте ведення ресторанного бізнесу. Ведіть облік і здавайте звітність в одній програмі. Працюйте з меню, створюйте технологічні карти. Підтримуйте запаси на оптимальному рівні в режимі реального часу. Контролюйте всі етапи обслуговування клієнтів - від створення замовлення до видачі чека.
Працюйте з меню

Працюйте з меню

Заповнюйте довідник товарів та послуг, додавайте готові страви, напівфабрикати, інгредієнти, тару, упаковку та ін. Створюйте картки для страв, вносьте назву, ціну, опис. Формуйте загальним списком або об'єднуйте в категорії для прискорення роботи.

Стандартизуйте процеси

Стандартизуйте процеси

Стандартизуйте процес приготування страв і напоїв за допомогою типових технологічних карт. Вказуйте склад і кількість необхідних інгредієнтів, напівфабрикатів та порядок приготування. При необхідності, виводьте техкарти на друк.

Працюйте з клієнтами

Працюйте з клієнтами

Контролюйте всі етапи обслуговування клієнтів - від створення замовлення до видачі чека. Формуйте клієнтську базу, фіксуйте повну інформацію по кожному гостю. Використовуйте дисконтну програму для підвищення лояльності клієнтів. Дивіться статистику по клієнтах, щоб дізнатися які страви найбільш улюблені, знижки, контактні дані.

Працюйте з замовленнями

Працюйте з замовленнями

Під час вибору переліку страв для приготування, Dilovod автоматично розрахує необхідну кількість сировини згідно з технологічними картами, спише інгредієнти зі складу та випустить готовим блюдом. У разі нестачі потрібних інгредієнтів, Dilovod запропонує заміну.

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Контролюйте грошові потоки

Контролюйте грошові потоки

Заходьте в систему в будь-який час і в будь-якому місці на своєму ПК, планшеті або у телефоні, проглядайте та аналізуйте фінансові дані. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі і на банківських рахунках в 1 клік!

Контролюйте запаси

Контролюйте запаси

Підтримуйте запаси на оптимальному рівні в режимі реального часу. Аналізуйте поточний залишок і собівартість товару, розраховуйте потребу товару, деталізуйте залишки. Оформлюйте списання, оприбуткування надлишків. Ведіть облік розрахунків з постачальниками, аналізуйте оплату, поставку товарів і заборгованість перед постачальником.

Проводьте інвентаризацію в будь-який час

Проводьте інвентаризацію в будь-який час

Створюйте і друкуйте документ інвентаризації заповнивши його автоматично за заданими умовами - по складу, по залишкам, по групі товарів. Внесіть фактичну кількість в результаті перерахунку товарів на складі. Проводьте списання або оприбуткування товарних позицій на підставі документа інвентаризації. Підключайте сканер штрих-кодів для прискорення процесу.

Калькуляція страв

Калькуляція страв

Розраховуйте собівартість готових страв на підставі їх складу і норми інгредієнтів за списком рецептур або технологічними картами, враховуйте при розрахунку закупівельні ціни на продукти.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розраховуйте заробітну плату

Розраховуйте заробітну плату

Розраховуйте заробітну плату, лікарняні, відпускні персоналу автоматично. Відстежуйте робочий час за допомогою тайм-трекінгу. Формуйте податкові звіти, друкуйте розрахункові листки і платіжні відомості.

Аналізуйте результати

Аналізуйте результати

Аналізуйте роботу закладу за допомогою зручних звітів, щоб зрозуміти як справи в бізнесі. Адже все, що ви можете виміряти, ви можете поліпшити. Наприклад, дохід від продажів і прибутку в розрізі товарних груп, клієнтів, постачальників, ТМ. Або за допомогою ABC / XYZ-аналізу визначайте які товари або страви приносять максимальний прибуток, а від яких краще відмовитися. Які клієнти є ключовими, а які другорядними.

Працюйте з бухгалтером

Працюйте з бухгалтером

Запрошуйте бухгалтера до спільної роботи. Адже Dilovod містить в собі не тільки управлінський облік, але і бухгалтерський, податковий, а також здачу звітності до контролюючих органів. Робота в програмі для вас буде комфортною, так як Dilovod має два інтуїтивно зрозумілих інтерфейсу - для підприємця і для бухгалтера.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в програмі для обліку кафе і ресторанів, також дивилися: