Меню Закрити

Спробуйте Dilovod за допомогою демонстраційної версії

Ознайомтеся з функціоналом онлайн-сервісу Dilovod на реальних даних. Оберіть демонстраційну базу відповідно до виду бізнесу, який Вас цікавить.
Реєстрація не потрібна.

Демо для торгівельних підприємств

Подивіться без реєстрації як в режимі онлайн можливо реєструвати замовлення покупців, відвантаження, закупівлі, проводити повернення, контролювати рух товарів та їх залишки, вести взаєморозрахунки з контрагентами, відстежувати грошові потоки, вести облік по підприємцях та компаніях, оцінювати ефективність роботи вашого підприємства в будь-який час.

Демо для інтернет-магазинів

Подивіться без реєстрації як можна автоматизувати облік для інтернет-магазину. Як можливо вести облік товарів з різновидами, вносити та обробляти замовлення покупців, відстежувати оплати в режимі онлайн, планувати закупівлю товарів у постачальників, формувати відправлення, контролювати залишки товарів та заборгованість у розрізі контрагентів тощо. В будь-який момент швидко проаналізувати результати продажів за період, доходи, витрати тощо.
Не знайшли потрібного типу демо?
Замовте персональну презентацію від спеціалістів служби підтримки, які зможуть завантажити Ваші дані в Dilovod та продемонструвати правильне використання програми з урахуванням Ваших вимог та особливостей Вашого бізнесу.