Меню Закрити

ЗМІ про нас

Dilovod: реальна альтернатива 1C (BAS)

Dilovod: реальна альтернатива 1C (BAS)

Програмні продукти компанії 1C (BAS) сьогодні повсюдно використовуються українським малим і середнім бізнесом для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку. Вони набули такого широкого поширення, що багато бухгалтерів і підприємців вважають, що альтернативи немає. Чи так це насправді?Ефективне управління фінансами: як його організувати?

Ефективне управління фінансами: як його організувати?

Від того, наскільки грамотно організовано управління фінансами, безпосередньо залежить прибуток підприємства. Особливе значення управління грошовими потоками набуває в періоди економічної нестабільності. Існує чимало порад щодо оптимізації управління фінансами. Наведемо наступні п'ять рекомендацій, які працюють для будь-якого підприємства малого і середнього бізнесу.

Товарний облік для малого бізнесу: можливості та переваги

Товарний облік для малого бізнесу: можливості та переваги

Очевидно, що ні одному великому підприємству не обійтися без скрупульозного обліку всіх операцій, контролю товарів, складських залишків, взаємодії з постачальниками. Однак так уже потрібен товарний облік малому бізнесу? Якщо у підприємства вузька лінійка і обсяг операцій порівняно невеликий, чи варто витрачати час на ведення обліку? Фахівці дають однозначно ствердна відповідь на це питання, і ось чому.

Як вести облік на складі?

Як вести облік на складі?

Управління та організація роботи складу без зайвих витрат і, як результат, збільшення прибутку підприємства - все це легко зробити, якщо вести облік складу в Діловод. Програма для складського обліку не тільки забезпечить безпечну роботу в будь-якій точці світу, а й в кінцевому підсумку допоможе скоротити витрати часу на ведення обліку. Баланс між роботою та особистим життям - це дуже важливо, адже ми працюємо щоб жити, а не навпаки!