Меню Закрити

Про компанію

Dilovod. Тримай баланс!
Dilovod.ua - це український онлайн-сервіс обліку та звітності, який спрощує життя підприємцям і бухгалтерам і робить їх роботу більш ефективною. Допомагає зберегти баланс між роботою та особистим життям.

Місія

Місія Dilovod - надати українському малому та середньому бізнесу онлайн-сервіс, який зробить ведення бухгалтерського, управлінського обліку та електронну звітність легкими і зрозумілими. А також дозволить істотно скоротити витрати на облік і IT.
"Наш головний меседж - тримай баланс! З Dilovod це дійсно можливо. Dilovod.ua - програмне забезпечення нового покоління, яке спрощує ведення обліку та контроль бізнесу, звільняючи час для інших цікавих справ, відкладених в довгу скриньку. Наприклад, вивчення англійської, додаткове навчання, дайвінг або навіть аргентинське танго. Dilovod дарує нашим користувачам час на справжніх себе. "

- Ганна Мельник, CMO dilovod.ua

Цінності


1. Безпека і конфіденційність

Ми забезпечуємо захист даних від втрати, вилучення третіми особами або кіберзагроз.

2. Зрозумілість

Ми створили зрозумілий інтерфейс і постійно вдосконалюємо його, щоб користувачам було легко і зручно працювати в програмі.

3. Прогресивність

Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого продукту і використовуємо для цього найсучасніші технічні досягнення.

4. Функціональність

Ми забезпечуємо підтримку різних систем оподаткування, відповідність стандартам ведення обліку і широкі функціональні можливості.
Наші користувачі

Користувачі Dilovod - підприємці та бухгалтери нового покоління, які цінують свій час, прагнуть до максимального спрощення і автоматизації облікового процесу, при цьому, приділяють особливу увагу надійності зберігання даних і відповідності програмного забезпечення стандартами бухгалтерського обліку.

 Наталія Титаренко
Наталія Титаренко
власник компанії з виробництва металевих, броньованих дверей

Дуже зручний сервіс для ведення бухгалтерії та складання звітності для директора і для бухгалтера. Всі функції працюють чітко, система зрозуміла

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Простий процес реєстрації. Легкість інтерфейсу - все дуже інтуїтивно зрозуміло. Захищеність інформації. Жива і оперативна технічна підтримка. Це причини, через які ми вибрали Dilovod.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Облікова програма Діловод браузерна, що є великою перевагою. Не важливо на якому пристрої я контролюю бізнес процеси, будь то Windows PC або iPad - я завжди можу отримати доступ до потрібних даних.

Коротка історія компанії

2010 рік

>> відкриття компанії

2013 рік

>> запуск delovod.ua

2014 рік

>> старт продажів delovod.ua

2015 рік

>> 7 реліз. Швидше, зручніше, яскравіше

2016 рік

>> 8 реліз. Нові професійні можливості для Вашого бізнесу

2017 рік

>> 9 реліз. Виробництво

2019 рік

>> 10 реліз. Бухгалтерія і електронна звітність для юр.осіб. Інтеграція з prom.ua. Оновлення інтерфейсу. Ребрендинг

2021 рік

>> Delovod.ua стає Dilovod.ua. Запуск нового сайту.


Люди, зацікавлені dilovod.ua, також дивилися: