Меню Закрити
Інтеграції

Інтеграції

Розширюйте можливості. Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, скористайтеся готовими інтеграціями з популярними сервісами, щоб швидше і ефективніше управляти своїм бізнесом.
API

API

Організуйте обмін даними між Dilovod і своїм інтернет-магазином, сервісом або програмним продуктом за допомогою API. Це дозволить легко підтримувати в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси замовлень на вашому сайті. Все завантажиться автоматично за пару кліків.
Інтеграція дозволяє автоматично завантажувати замовлення з вашого сайту у Dilovod. При цьому, існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу.
Відстежуйте рух товарів в режимі реального часу.

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Інтеграція з банками

Інтеграція з банками

Діловод інтегрован з Приват банком, Монобанком, Ощад банком, ОТП" та багато інших. Завантажуйте платежі по банківських рахунках у Dilovod автоматично. Підтримуйте в актуальному стані залишки грошових коштів по рахунках, формуйте звіти за статтями витрат і надходжень, контролюйте грошові потоки онлайн. Також є можливість самостійного налаштування завантаження даних з файлів, вивантажених з системи клієнт-банк.

Нова Пошта

Нова Пошта

Dilovod автоматично заповнить дані відправника, а також примітки по доставці, вказані за замовчуванням у налаштуваннях обліку. Експрес-накладну Ви можете створити на підставі замовлення покупця або видаткової накладної. Дані про одержувача підтягнуться автоматично за прізвищем або номером телефону з реєстру даних Нової Пошти. Якщо одержувач відсутній в реєстрі, внесені вами дані про одержувача синхронізуються з кабінетом Нової Пошти.
Друкуйте експрес-накладні, маркування, штрих-коди для відправлень. Відстежуйте статус відправлення в онлайн-режимі.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


TurboSMS

TurboSMS

Повідомляйте клієнтів про деталі і статус замовлення за допомогою інтегрованого сервісу SMS розсилок TurboSMS. Надсилайте повідомлення прямо із замовлення покупця або видаткової накладної, дані про одержувача при цьому підтягнуться автоматично. Формуйте індивідуальний текст повідомлення або створіть шаблон, який в подальшому буде застосований до всіх повідомлень.

Rozetka

Rozetka

Вивантажуйте номенклатуру з Dilovod на Rozetka. Синхронізуйте категорії товарів, ціни та залишки. Завантажуйте замовлення для подальшої обробки у Dilovod. Синхронізуйте статуси замовлень.

*Партнерська інтеграція, вартість сплачується окремо.

Вчасно.ЕДО та Paperless

Вчасно.ЕДО та Paperless

Онлайн-бухгалтерія Dilovod інтегрована з сервісами електронного документообігу Вчасно.ЕДО та Paperless. Надсилайте своїм контрагентам документи, сформовані в Dilovod в один клік. Наприклад, рахунки, накладні, акти виконаних робіт, акти звірки взаєморозрахунків і т.д., а також, прайс-листи, звіти. Підписуйте документи ЕЦП. Ваш контрагент і ви будете автоматично повідомлені електронною поштою про підписання документів.

Електронна звітність

Електронна звітність

Облік і звітність разом в одній програмі і без додаткових витрат. Завдяки Dilovod, Ви можете відправити звітність або податкові накладні в 3 кліка і отримати повідомлення про прийом від ДФС.

ПРРО Dilovod

ПРРО Dilovod

Формуйте чеки безпосередньо в програмі Dilovod. Dilovod підтримує режим формування фіскальних чеків на підставі передоплати замовлення покупця, відвантаження покупцеві при реєстрації надходження післяплати, а також на підставі роздрібного продажу з подальшим формуванням підсумкового звіту про роздрібні продажі.
Налаштуйте друковану форму чека, відправляйте е-чек покупцеві на e-mail або по sms. Dilovod збереже чеки і касові зміни з прив'язкою до первинних документів,

WooCommerce

WooCommerce

Інтеграція з найпопулярнішою платформою WooCommerce для інтернет-магазинів, на базі WordPress, надасть Вам можливість ведення обліку й оформлення первинних документів. Контролюйте облік у магазині в будь-який час і в будь-якому місці.
За допомогою інтеграції Ви можете синхронізувати склад, номенклатуру, залишки товарів, їх резерви. Замовлення покупців будуть автоматично завантажуватися у Dilovod. При цьому, існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. Всі дані по замовленню підтягнуться автоматично.

*Партнерська інтеграція, вартість сплачується окремо.

OpenCart

OpenCart

Інтеграція з інтернет-магазином на платформі Opencart, надасть Вам можливість ведення обліку й оформлення первинних документів Інтеграця надає можливість: Вивантаження нових товарів з Dilovod на Сайт Синхронізація змін у товарах з Dilovod на Сайт Синхронізація ціни та залишку товара з Dilovod на Сайт Вивантаження замовлень з Сайту в Dilovod, з повною номенклаурою товарів та у необідному статусі при цьому, існуючі контрагенти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу.

*Партнерская интеграция, стоимость оплачивается отдельно.

Okay CMS

Okay CMS

Okay CMS - безкоштовна система для створення інтернет-магазину з відкритим кодом.
Можливості інтеграції з системою обліку Dilovod:
- завантаження нових товарів на сайт
- синхронізація змін у товарах на сайті
- синхронізація ціни та залишку товарів на сайті
Є можливість зробити індивідуальні доопрацювання під окремий інтернет-магазин.

*Партнерська інтеграція, вартість сплачується окремо.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені інтеграціями, також дивилися: