Меню Закрити
Інтеграції

Інтеграції

Розширюйте можливості. Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, скористайтеся готовими інтеграціями з популярними сервісами, щоб швидше і ефективніше управляти своїм бізнесом.

API

Організуйте обмін даними між Dilovod і своїм інтернет-магазином, сервісом або програмним продуктом за допомогою API. Це дозволить легко підтримувати в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси замовлень на вашому сайті. Все завантажиться автоматично за пару кліків.
Інтеграція дозволяє автоматично завантажувати замовлення з вашого сайту у Dilovod. При цьому, існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу.
Відстежуйте рух товарів в режимі реального часу.

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Інтеграція з банками

Діловод інтегрован з Приват банком, Монобанком, Ощад банком, ОТП" та багато інших. Завантажуйте платежі по банківських рахунках у Dilovod автоматично. Підтримуйте в актуальному стані залишки грошових коштів по рахунках, формуйте звіти за статтями витрат і надходжень, контролюйте грошові потоки онлайн. Також є можливість самостійного налаштування завантаження даних з файлів, вивантажених з системи клієнт-банк.

Нова Пошта

Dilovod автоматично заповнить дані відправника, а також примітки по доставці, вказані за замовчуванням у налаштуваннях обліку. Експрес-накладну Ви можете створити на підставі замовлення покупця або видаткової накладної. Дані про одержувача підтягнуться автоматично за прізвищем або номером телефону з реєстру даних Нової Пошти. Якщо одержувач відсутній в реєстрі, внесені вами дані про одержувача синхронізуються з кабінетом Нової Пошти.
Друкуйте експрес-накладні, маркування, штрих-коди для відправлень. Відстежуйте статус відправлення в онлайн-режимі.

14 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


TurboSMS

Повідомляйте клієнтів про деталі і статус замовлення за допомогою інтегрованого сервісу SMS розсилок TurboSMS. Надсилайте повідомлення прямо із замовлення покупця або видаткової накладної, дані про одержувача при цьому підтягнуться автоматично. Формуйте індивідуальний текст повідомлення або створіть шаблон, який в подальшому буде застосований до всіх повідомлень.

Prom.ua

Синхронізуйте свій інтернет-магазин на Prom.ua з онлайн-сервісом Dilovod за пару кліків. Dilovod автоматично буде підтримувати на вашому сайті в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси. Замовлення з Prom будуть автоматично потрапляти в облікову програму. При цьому існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. З Dilovod стане можливим об'єднати співробітників, склади, торгові точки, клієнтів і постачальників в єдиний процес.

Вчасно

Онлайн-бухгалтерія Dilovod інтегрована з сервісом електронного документообігу Вчасно. Надсилайте своїм контрагентам документи, сформовані в Dilovod в один клік. Наприклад, рахунки, накладні, акти виконаних робіт, акти звірки взаєморозрахунків і т.д., а також, прайс-листи, звіти. Підписуйте документи ЕЦП. Ваш контрагент і ви будете автоматично повідомлені по електронній пошті про підписання документів.

ПРРО

Формуйте чеки безпосередньо в програмі Dilovod. Dilovod підтримує режим формування фіскальних чеків на підставі передоплати замовлення покупця, відвантаження покупцеві при реєстрації надходження післяплати, а також на підставі роздрібного продажу з подальшим формуванням підсумкового звіту про роздрібні продажі.
Налаштуйте друковану форму чека, відправляйте е-чек покупцеві на e-mail або по sms. Dilovod збереже чеки і касові зміни з прив'язкою до первинних документів,

WooCommerce

Інтеграція з найпопулярнішою платформою WooCommerce для інтернет-магазинів, на базі WordPress, надасть Вам можливість ведення обліку й оформлення первинних документів. Контролюйте облік у магазині в будь-який час і в будь-якому місці.
За допомогою інтеграції Ви можете синхронізувати склад, номенклатуру, залишки товарів, їх резерви. Замовлення покупців будуть автоматично завантажуватися у Dilovod. При цьому, існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. Всі дані по замовленню підтягнуться автоматично.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію інтеграцій та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені інтеграціями, також дивилися: