Меню Закрити
Інтеграції

Інтеграції

Розширюйте можливості. Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, скористайтеся готовими інтеграціями з популярними сервісами, щоб швидше і ефективніше управляти своїм бізнесом.

API

Організуйте обмін даними між Dilovod і своїм інтернет-магазином, сервісом або програмним продуктом за допомогою API. Це дозволить легко підтримувати в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси замовлень на вашому сайті. Все завантажиться автоматично за пару кліків.

При інтеграції замовлення з вашого сайту будуть автоматично поподали в Dilovod. При цьому, існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. Номер замовлення, дата, товарні позиції, кількість, ціна, сума, валюта, статус - все підтягнеться автоматично.

Забезпечте безперебійне постачання і підтримуйте оптимальний асортимент в магазині, відстежуйте рух товарів в режимі реального часу, їх залишки і собівартість за допомогою докладних складських звітів.

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Приват Банк

Завантажуйте виписки і залишки по всіх рахунках або конкретному рахунку в Dilovod.
Підтримуйте в актуальному стані залишки по рахунках, формуйте звіти за статтями витрат і надходжень, контролюйте грошові потоки онлайн.

Нова Пошта

Dilovod автоматично підтягне дані відправника, а також примітки по доставці з особистого кабінеті Нової Пошти в базу. Ці дані будуть автоматично підтягуватися в накладні за замовчуванням. Експрес - накладну ви можете створити на підставі замовлення покупця або видаткової накладної. Дані про одержувача підтягнуться автоматично за прізвищем або номером телефону з реєстру даних Нової Пошти. Якщо одержувач відсутній в реєстрі, внесені вами дані про одержувача синхронізуються з кабінетом Нової Пошти. Dilovod автоматично сформує трек-номер. Друкуйте експрес-накладні, маркування, штрих-коди для відправлень. Відстежуйте статус відправлення і його місцезнаходження в онлайн - режимі.

14 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


TurboSMS

Повідомляйте клієнтів про деталі і статус замовлення за допомогою інтегрованого сервісу SMS розсилок TurboSMS. Надсилайте повідомлення прямо з документа замовлення покупця або видаткової накладної, дані про одержувачі при цьому підтягнутися автоматично. Формуйте індивідуальний текст повідомлення або створіть шаблон, який в подальшому буде застосований до всіх замовлень.

Prom.ua

Синхронізуйте свій інтернет - магазин на Prom.ua з онлайн-сервісом Dilovod за пару кліків. Dilovod автоматично буде підтримувати на вашому сайті в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси. Замовлення з Prom будуть автоматично потрапляти в облікову програму. При цьому існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. З Dilovod стане можливим об'єднати співробітників, склади, торгові точки, клієнтів і постачальників в єдиний процес.

Вчасно

Олайне-бухгалтерія Dilovod інтегрована з сервісом електронного документообігу Вчасно. Надсилайте своїм контрагентам документи, сформовані в Dilovod в один клік. Наприклад, рахунки, накладні, акти виконаних робіт, акти звірки взаєморозрахунків і т.д. А також, прайс-листи, звіти. Підписуйте документи ЕЦП. Ваш контрагент і ви будете автоматично повідомлені по електронній пошті про підписання документів.

ПРРО

Формуйте чеки безпосередньо в програмі Dilovod. Dilovod підтримує режим формування фіскальних чеків на підставі передоплати замовлення покупця, відвантаження покупцеві при реєстрації надходження післяплати, а також на підставі роздрібного продажу з подальшим формуванням підсумкового звіту про роздрібні продажі.
Налаштуйте друковану форму чека, відправляйте е-чек покупцеві на e-mail або по sms. Dilovod збереже чеки і касові зміни з прив'язкою до первинних документів,

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію інтеграцій та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені інтеграціями, також дивилися: