Меню Закрити
Фізичним особам підприємцям

ФОП без найманих працівників

Приведіть до ладу облік фінансів і складу, контролюйте замовлення, працюйте з клієнтською базою в простій онлайн-бухгалтерії, яка не потребує знань бух. обліку. Вбудована податкова звітність, програмний РРО, інтеграція з Новою Поштою та багато іншого. Безкоштовна підтримка, швидкий старт.
Програма для підприємців

Програма для підприємців

Програма Dilovod підходить для ФОП на єдиному податку 1,2,3 групи (в т.ч. платники ПДВ), а також фіз. особам на загальній системі оподаткування (і самозайняті особи). Дозволяє формувати і відправляти об'єднану звітність з ПДФО та ЄСВ, ЄСВ Д5, декларацію платника єдиного податку, декларацію про майновий стан та доходи, ПДВ, та інші запити.

Просто зареєструйтеся

Просто зареєструйтеся

Щоб почати роботу, просто зареєструйтеся. Все працює в режимі онлайн, тому немає необхідності у встановленні. Все резервне копіювання виконується автоматично. Оновлення безкоштовні і доступні миттєво. При необхідності, фахівці служби підтримки Dilovod допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоналу для вас і співробітників, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Скорочуйте витрати на бізнес

Проводьте більше часу, займаючись улюбленою справою. Оновлення версій, обслуговування, витрати на системне адміністрування і збої серверів більше не є проблемою. Все під контролем команди Dilovod. Крім того, вартість щомісячної підписки на послуги сервісу завжди прийнятні за ціною.

Інтерфейс для підприємця

Інтерфейс для підприємця

Бухгалтерська термінологія жахає? Більш ні. У Dilovod передбачено два типи інтерфейсу: для підприємця і для бухгалтера. Налаштуйте інтерфейс для підприємця і Dilovod буде говорити з Вами однією мовою.
Відгуки підприємців

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Простий процес реєстрації. Легкість інтерфейсу - все дуже інтуїтивно зрозуміло. Захищеність інформації. Жива і оперативна технічна підтримка. Це причини, через які ми вибрали Dilovod.

Paul Che
Paul Che
Підприємець

За допомогою програми вирішив ті завдання які поставив перед собою і навіть більше тому як логіка програми закладено набагато далі ніж я собі уявляв.

Кращий огляд ваших фінансів

Кращий огляд ваших фінансів

Отримуйте чіткий огляд вашого поточного фінансового становища в режимі реального часу. Тримати руку на пульсі, відстежуйте рух грошей в будь-який час. Тримайте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі та на банківських рахунках в 1 клік!

Співпрацюйте з вашим бухгалтером

Співпрацюйте з вашим бухгалтером

Запрошуйте до спільної роботи бухгалтера. Налаштуйте необхідний рівень доступу та інтерфейс.

Інтеграції

Розширюйте можливості вашого бізнесу, автоматизуйте рутинні процеси за допомогою готових інтеграцій з Dilovod.

  • Інтеграція з банками
  • Новая почта
  • API
  • Prom.ua
  • Державна фінансова служба

Заощадьте час і спростіть ваші задачі

Заощадьте час і спростіть ваші задачі

Програма для малого бізнесу Dilovod виконає контроль дублів контрагентів, контроль наявності товару, контроль залишку в касі або на рахунку, контроль реалізації нижче собівартості, контроль реєстрації податкових накладних. І безліч інших корисних дрібниць, які заощаджують ваш час для більш важливих справ.

Безпека і конфіденційність

Ваші дані захищені від втрати, вилучення третіми особами, кіберзагроз та вірусів. Ми виконуємо копіювання даних в режимі реального часу на резервний сервер, а також щоденну архівація бази. Зберігаємо архіви за 30 останніх днів.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в хмарному обліку для ФОП, також дивилися: