Меню Закрити
Бухгалтеру - аутсорсеру

Бухгалтерам

Змініть своє уявлення про сучасне програмне забезпечення для бухгалтерії з Dilovod. Ведіть облік і звітність в одній програмі. Працюйте разом зі своїми клієнтами. Отримуйте безкоштовну професійну підтримку тоді, коли вам це зручно.
2 в 1 Облік і звітність в одній програмі

2 в 1 Облік і звітність в одній програмі

Забудьте про перенесення звітів з бухгалтерії в програму для здачі звітності, а також про різноманітні "стиковки" та платні модулі для вивантаження.
У Dilovod формування та здача звітності відбувається в одній програмі, в 3 кліка!

Швидкий старт

Швидкий старт

Почніть тестування програми відразу ж після реєстрації. Укладення договору і передоплата не потрібні. Протягом 7 днів весь функціонал доступний безкоштовно. Бескоштовна служба підтримки та зрозумілі відеоінструкції допоможуть швидко розібратися з функціоналом.

Почніть без зайвих зусиль

Користувачі, які ведуть бухгалтерію в 1с, Excel або іншій програмі, часто думають, що перейти на іншу програму - дуже складно та вимагає багато часу. Так і є, але не у випадку з Dilovod. Завантажити дані з 1С або інших бухгалтерських програм в Dilovod дуже просто завдяки новій розробці наших програмістів. Завдяки їй, переходячи з 1с на Dilovod, ви зможете завантажити довідники, залишки і документообіг з вашої бази даних самостійно без зайвих сузисль. Переходячи з Excel ви зможете завантажити номенклатуру, залишки, ціни, а так само клієнтську базу. Крім того, ми підключимо імпорт даних з ваших систем клієнт-банк. Від Вас буде потрібно мінімум зусиль! а режим інтерфейсу "для бухгалтера" зробить знайомство з програмою максимально комфортним.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Створіть окрему базу даних для кожного підприємства

Створіть окрему базу даних для кожного підприємства

Якщо ж підприємства не пов'язані діяльністю один з одним, ведіть облік в різних базах під одним обліковим записом. Це дозволить не плутатися в журналах документів і звітах, так як бази не будуть пов'язані між собою. Надавайте доступ для керівника окремо в кожну базу.

Або ведіть групу юридичних осіб та ФОП в одній базі даних

Або ведіть групу юридичних осіб та ФОП в одній базі даних

Ведіть облік декількох підприємств в одній базі. Номенклатура, контрагенти, статті доходів і витрат при цьому будуть спільними. Звітність буде формуватися по кожному підприємству або консолідовано.

Користуйтеся широкими можливостями обліку

Dilovod має повний функціонал, необхідний для ведення ФОП і Юридичних осіб: управлінський, бухгалтерський та податковий облік, електронну звітність, зарплата і управління персоналом, облік виробництва, управління доставкою та багато іншого.

Працюйте в команді

Працюйте в команді

Запрошуйте колег і клієнтів до спільної роботи. Налаштуйте ролі, керуйте доступом до даних, переглядайте історію змін документів. Плануйте ділові контакти і задачі на день, реєструйте події по ним. Зв'язуйте задачі з клієнтами, замовленнями, договорами. Налаштуйте задачам статуси, вказуйте витрати на їх виконання. Розподіляйте задачі по співробітниках, ведіть облік робочого часу на їх виконання.

Дуже зручний сервіс для ведення бухгалтерії та складання звітності для директора і для бухгалтера. Всі функції працюють чітко, система зрозуміла

Наталія Титаренко
власник компанії з виробництва металевих, броньованих дверей
Не турбуйтеся про оновлення

Не турбуйтеся про оновлення

Dilovod завжди відповідає вимогам законодавства України та містить актуальні форми звітів, первинних документів, терміни звітності та сплати податків. Забудьте про покупку версій і пошук програмістів. Ви завжди будете працювати в актуальній версії програми. Dilovod оновлюється вчасно, автоматично і безкоштовно.

Забудьте про архівні копії

Ваші дані захищені від втрати, вилучення третіми особами, кіберзагроз та вірусів. Копіювання даних відбувається в режимі реального часу на резервний сервер в Німеччині. Dilovod щодня виконує архівацію вашої бази - частіше за інших відомих програм і зберігає архіви за 30 останніх днів.

Отримуйте професійну підтримку

Отримуйте професійну підтримку безкоштовно тоді, коли вам це необхідно, будь-яким зручним способом зв'язку - по телефону, чату, через месенджери. Фахівці служби підтримки допоможуть перейти з іншої програми в Dilovod, перенести дані, завантажити початкові залишки, виконати налаштування, провести демонстрацію можливостей для вас і співробітників, дадуть відповіді на ваші запитання.


Прискорюйте виконання трудомістких задач

Dilovod автоматизує і проконтролює трудомісткі процеси, звільнить ваш час та час співробітників, який можна витратити на вивчення фінансів клієнтів або виконати інші обов'язки, які підвищать вашу цінність і зроблять практику відмінною від конкурентів.

  • автозавантаження табличній частині первинних документів з файлу ексель;
  • автозавантаження банківських виписок онлайн, реквізити платежу при цьому будуть заповнені автоматично, а нові клієнти додані в довідник;
  • не потрібно передавати звітність в іншу програму або зберігати файли для завантаження в іншу програму, формування і відправка звітності відбувається в одній програмі;
  • формування уточнюючих звітів безпосередньо з документа. Наприклад, в накладній або рахунку можливо сформувати акт звірки взаєморозрахунків або отримати всю інформацію про товар;
  • автоматичний розрахунок курсових різниць;
  • завантаження номенклатури накладних з файлу;
  • автоматизоване завантаження нн постачальника;
  • контроль реєстрації податкових накладних;
  • контроль правильності формування податкових накладних;
  • контроль складу та виправлення складських помилок;

Ви можете стати нашим партнером

Приєднуйся до команди партнерів онлайн-сервісу Dilovod. Отримуйте додатковий дохід, розширюйте можливості свого бізнесу та залучайте нових клієнтів.


Люди, зацікавлені в програмі для бухгалтерів на аутсорсі, також дивилися: