Меню Закрити
Розділення обліку

Декілька підприємств в одній базі даних

Ведіть облік по декільком підприємцям в одній базі. Розділіть облік з підрозділам і видам бізнесу. Аналізуйте за допомогою зручних звітів.
Розділ обліку за підприємствами

Розділ обліку за підприємствами

Ведіть облік по декількох підприємствах в одній базі даних. При цьому довідники клієнтів і постачальників, товарів і послуг, статей доходів і витрат будуть загальними. Розділіть облік доходів, витрат, грошових коштів, взаєморозрахунків і кадрової структури по кожному підприємцю, по підрозділах. Проводьте аналіз як окремо по кожному так і по всім зведено.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Розділ обліку за підрозділами

Розділ обліку за підрозділами

Розділіть доходи і витрати, кадровий склад, рух грошових коштів по підрозділах (магазинах, бригадам, відділам). Аналізуйте, гуртуйте і виконуйте відбір даних по підрозділам за допомогою зручних звітів.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розділ обліку за видами бізнесу

Розділ обліку за видами бізнесу

Розділіть облік за видами бізнесу. Активи і пасиви при цьому повністю будуть розділені за видами бізнесу (проектам) - аж до розрахунку фінансових результатів. Аналізуйте, гуртуйте і виконуйте відбір даних за видами бізнесу за допомогою зручних звітів.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в розділенні обліку, також дивилися: