Меню Закрити
Розділення обліку

Декілька підприємств в одній базі даних

Ведіть облік по декільком підприємцям в одній базі. Розділіть облік з підрозділам і видам бізнесу. Аналізуйте за допомогою зручних звітів.

Розділяйте облік

Ведіть облік по декількох підприємствах в одній базі даних. При цьому довідники клієнтів і постачальників, товарів і послуг, статей доходів і витрат будуть загальними. Розділіть облік доходів, витрат, грошових коштів, взаєморозрахунків і кадрової структури по кожному підприємцю, по підрозділах. Проводьте аналіз як окремо по кожному так і по всім зведено.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Розділіть облік за підрозділами

Розділіть доходи і витрати, кадровий склад, рух грошових коштів по підрозділах (магазинах, бригадам, відділам). Аналізуйте, гуртуйте і виконуйте відбір даних по підрозділам за допомогою зручних звітів.

14 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розділіть облік за видами бізнесу

Розділіть облік за видами бізнесу. Активи і пасиви при цьому повністю будуть розділені за видами бізнесу (проектам) - аж до розрахунку фінансових результатів. Аналізуйте, гуртуйте і виконуйте відбір даних за видами бізнесу за допомогою зручних звітів.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію розділення обліку та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в розділенні обліку, також дивилися: