Меню Закрити
Юридичним особам

Юридичним особам

Змініть Ваше уявлення про сучасне бухгалтерське ПЗ. Ведіть управлінський, бухгалтерський облік, здавайте звітність, об'єднайте роботу всіх підрозділів компанії в одній системі. Обмінюйтесь електронними документами з контрагентами. Використовуйте широкі можливості аналізу. Скоротіть витрати на IT. Будьте впевнені в безпеці зберігання даних і не турбуйтеся про складність переходу з іншого ПО.
Програма для юридичних осіб

Програма для юридичних осіб

Dilovod підходить для юридичних осіб на єдиному податку, загальній системі (в т.ч. платникам ПДВ), а також резидентів Дія.City. Дозволяє формувати і відправляти об’єднану звітність з ПДФО та ЄСВ, декларацію платника єдиного податку, з податку на прибуток, ПДВ, а також фінансову звітність в податкову: Баланс (форма 1, 1м, 1мс) і звіт про фінансові результати (форма 2, 2м, 2мс).

Відповідність стандартам бухгалтерського обліку

Відповідність стандартам бухгалтерського обліку

Dilovod не вимагає доопрацювань і модифікацій під специфіку законодавства України. Програма оновлюється автоматично і своєчасно, тому завжди відповідає вимогам законодавства України та містить актуальні форми звітів, первинних документів, податкові ставки, терміни звітності та сплати податків.

2 в 1: облік і звітність в одній програмі

2 в 1: облік і звітність в одній програмі

Ведіть управлінський, бухгалтерський облік і подавайте звітність в одній програмі. Надсилайте звітність в 3 кліка. Dilovod автоматично розрахує податки, заповнить звіти на підставі облікових та реєстраційних даних, проконтролює правильність заповнення і розшифрує показники, отримає підтверджуючі квитанції про отримання, прийняття чи неприйняття податкової звітності фіскальною службою, відобразить статус здачі звіту на кожній стадії, а також збереже історію всіх версій звіту .

Просто почати

Просто почати

Dilovod не вимагає встановлення на комп'ютер або його модернізації. Не потребує залучення програмістів для налаштування або пошуку it-компаній для впровадження. Просто реєструйтеся і починайте працювати. При необхідності, фахівці служби підтримки Dilovod допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоналу для вас і співробітників, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Онлайн 24/7

Для малого та середнього бізнесу важливо швидко пристосовуватися до умов невизначеності і зовнішнього впливу таких факторів як економічна криза або пандемія. Можливість доступу до фінансових даних в будь-який час і в будь-якому місці дає бізнесу перевагу - можливість швидко реагувати на ці зміни і знаходити рішення.

Оптимальний функціонал

Оптимальний функціонал

Програма має весь необхідний функціонал, тому з Dilovod легко зростати і масштабуватися. Крім управлінського та бухгалтерського обліку ведіть в Dilovod податковий облік, облік кадрів та заробітної плати, облік виробництва, керуйте доставкою. При необхідності, ведіть кілька компаній в одній базі. Розширюйте можливості за допомогою готових інтеграцій з Приватбанк, Новою поштою, Prom.ua, Turbosms, підключайте свій сайт через API.

Інтеграції

Розширюйте можливості вашого бізнесу, автоматизуйте рутинні процеси за допомогою готових інтеграцій з Dilovod.

  • Вчасно
  • Інтеграція з банками
  • API
  • Державна фінансова служба
  • Turbosms

Працюйте з вашою командою

Працюйте з вашою командою

Запрошуйте партнерів, бухгалтера, торгових представників, співробітників до ефективної, спільної роботи. Навчання програмі не займе багато часу. Налаштуйте інтерфейс і рівень доступу для кожного співробітника.

Мінімізуйте витрати на ПЗ

Сервіс не вимагає оренди або придбання сервера. Немає необхідності купувати конфігурації і ліцензії, ви користуєтеся програмою онлайн як послугою, сплачуючи орендну плату. Сплачуйте на 6, 9 або 12 місяців вперед, отримуйте знижку.

Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе директора і власники бізнесу, які обрали Dilovod.

Наталія Титаренко
Наталія Титаренко
підприємець, компанія з виробництва металевих, броньованих дверей

Дуже зручний сервіс для ведення бухгалтерії та складання звітності для директора і для бухгалтера. Всі функції працюють чітко, система зрозуміла є багато навчальних ресурсів.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
владелец интернет-магазинов svitakb.com.ua и akbmag.com.ua

Завдяки API наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінами, що підвищує лояльність покупців. Синхронізація з системами TurboSMS і Нова Пошта позбавили нас від рутинної роботи.


Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоналу для юридичних осіб, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в хмарному обліку для юридичних осіб, також дивилися: