Меню Закрити

Можливості

У програмі бухгалтерського обліку для малого і середнього бізнесу Dilovod є все, що вам потрібно, щоб легко керувати бізнесом.

Облік грошових коштів
Облік грошових коштів

Контролюйте грошові потоки свого бізнесу в режимі реального часу. Завантажуйте автоматично банківські виписки.

Облік замовлень
Облік замовлень

Незалежно від того, формуєте ви замовлення постачальнику або виконуєте замовлення клієнта, програма управління замовленнями Dilovod зробить процес простим і зручним.

Облік товару
Облік товару

Візьміть під контроль облік надходження, зберігання і продаж товару. Дивіться точні дані про залишки і обіг товарів, контролюйте їх собівартість, відпускні ціни, зберігання і реалізацію для забезпечення ефективної роботи підприємства.

Облік продажів
Облік продажів

Керуйте продажами в Dilovod. Фіксуйте пересування товару на всіх етапах продажу. Швидко оформлюйте угоди, виконуйте замовлення, контролюйте оплату. Детальні звіти допоможуть проаналізувати поточний стан, оцінити ефективність менеджерів.

Облік складу
Облік складу

Контролюйте надходження, рух всередині складу, вибуття товару і оплату за нього. Оформляйте списання, оприбуткування надлишків, виконуйте інвентаризацію в будь-який час.

Облік закупівель
Облік закупівель

Підвищуйте ефективність закупівель та мінімізуйте втрати. Оцінюйте умови постачальників, Dilovod підкаже найбільш вигідних для вашого бізнесу. Контролюйте і аналізуйте поставки за допомогою інформативних звітів.

Управління цінами
Управління цінами

Застосовуйте гнучку цінову політику, використовуючи знижки, націнки, відстрочки платежів. Формуйте відпускні ціни на підставі прайсових цін постачальника, фактичних цін закупівлі, попередніх відпускних цін або довільно розрахованих цін.

Управління доставкою
Управління доставкою

Автоматизуйте роботу власної служби доставки або підключіть сторонню. Оформлюйте накладні на відвантаження. Формуйте листи доставки. Розподіляйте їх по кур'єрам, формуйте маршрутні і навантажувальні листи та ін.

Облік доходів і витрат
Облік доходів і витрат

Ведіть облік доходів і витрат в спрощеному вигляді, фіксуючи тільки доходи і собівартість реалізації або в розрізі статей доходів і витрат.

Облік накладних витрат
Облік накладних витрат

Ведіть облік накладних витрат, розраховуйте і розподіляйте в собівартість конкретних товарів пропорційно обраної бази. Аналізуйте їх величину, знаходьте резерви для оптимізації.

Облік комісійної торгівлі
Облік комісійної торгівлі

Ведіть облік комісійної торгівлі в Dilovod в ролі комісіонера чи комітента. Реєструйте угоди комісії на продаж і купівлю, вказуйте умови для автоматичного нарахування комісійної винагороди та ін.

Облік виробництва
Облік виробництва

Ведіть простий облік одного або декількох виробництв товарів і послуг, наприклад швейного, меблевого, будівельного, айті проектів. Стандартизуйте технологічні процеси за допомогою технологічних карт. Плануйте виробництво. 

Електронна звітність
Електронна звітність

Тепер, облік і звітність разом в одній програмі і без додаткових витрат. Завдяки хмарній бухгалтерії Dilovod, Ви можете відправити звітність в 3 кліка і отримати повідомлення про отримання і прийомі від ДФС.

CRM система
CRM система

Реєструйте контактні дані, зміст дзвінків, переговорів, листування, SMS, договірні умови. Переглядайте історію ділових контактів, замовлень, формуйте звіти.

Валютний облік
Валютний облік

Ведіть валютний облік грошових коштів, розрахунків з постачальниками, покупцями, власниками, підзвітними особами, найманими працівниками, і собівартості товарів. Формуйте доходи, витрати і баланс в обраній валюті.

Облік взаєморозрахунків з підзвітними особами
Облік взаєморозрахунків з підзвітними особами

Автоматизуйте облік грошових коштів, виданих працівникам підприємства під звіт. Реєструйте готівкову і безготівкову видачу, витрату, перевитрати і повернення. Аналізуйте видачу, повернення підзвітних сум і заборгованість за допомогою відомості.

Облік заробітної плати та кадрів
Облік заробітної плати та кадрів

Автоматично розраховуйте оклад, погодинну оплату, винагороду від продажів, відрядну оплату за нарядами і листам робочого часу, лікарняні та відпускні. Формуйте податкові звіти, друкуйте розрахункові листки і платіжні відомості.

Облік роботи менеджерів
Облік роботи менеджерів

Налагоджуйте зручну роботу з менеджерами, ведіть облік часу, призначайте завдання, плануйте ділові контакти. Аналізуйте ефективність роботи менеджерів. Розраховуйте винагороду автоматично на підставі результатів роботи.

Облік договорів
Облік договорів

Реєструйте угоди і договори, формуйте реєстр. Створюйте ділові контакти і завдання на основі договорів, реєструйте замовлення, виставляйте рахунки та ін. Відстежуйте стан угод за допомогою статусів, контролюйте терміни і оплату.

Готові інтеграції
Готові інтеграції

Розширюйте можливості. Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, скористайтеся готовими інтеграціями з популярними сервісами, щоб швидше і ефективніше управляти своїм бізнесом.

Програмний РРО
Програмний РРО

Програмний реєстратор розрахункових операцій для всіх форм власності та видів діяльності. Не вимагає покупки касового апарату, скачування програмного забезпечення, установки або інтеграції. 

Друк чеків
Друк чеків

Створюйте власні шаблони товарних та фіскальних чеків. Створюйте чеки онлайн, додавайте логотип, контактну інформацію, штрих-коди товарів.

Друк цінників та етикеток
Друк цінників та етикеток

Створюйте власні шаблони цінників та етикеток, використовуйте штрих- та QR-коди. Пакетний друк при оновленні асортименту чи зміні цін.

Облік для юридичної особи та декількох ФОП в одній базі
Облік для юридичної особи та декількох ФОП в одній базі

Ведіть облік по декільком підприємцям в одній базі. Розділіть облік з підрозділам і видам бізнесу. Аналізуйте за допомогою зручних звітів.