Меню Закрити
Облік товару

Облік товару

Візьміть під контроль облік надходження, зберігання і продаж товару. Дивіться точні дані про залишки і обіг товарів, контролюйте їх собівартість, відпускні ціни, зберігання і реалізацію для забезпечення ефективної роботи підприємства.

Швидкий старт

Щоб швидко розпочати облік товару, завантажте номенклатуру з файлу Excel. Запросіть менеджерів і бухгалтера, оценіть переваги спільної роботи. У разі, якщо буде потрібна допомога, ви можете замовити демонстрацію і допомогу в налаштуванні, звернувшись в службу підтримки. Послуга безкоштовна.

Партіонний облік товару

Спростіть планування закупівель і реалізацію товарів за допомогою партіонного обліку. Ведіть облік за серійними номерами і термінами зберігання. Програма для обліку товару Dilovod автоматично виконає підбір партії товару і розрахує собівартість при списанні. Аналізуйте оборот і прибуток товарів в розрізі постачальників.

Ведіть облік різновидів товару

Якщо ви продаєте товари однієї моделі, але з різними характеристиками, наприклад, в різних кольорах або розмірах, скористайтеся різновидами товару, щоб спростити роботу з позиціями. Програма з обліку товару Dilovod дозволяє кожному різновиду товару призначити свою ціну, знижку, найменування, артикул, зображення.

Я швидко можу побачити рух товару в своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу. Мені подобається абсолютно все.

Тамара Семенівська
Co - owner, CEO "Kids Rainbow"

Автоматизуйте роботу із замовленнями і постачальниками

Автоматизація торгівлі допоможе прискорити роботу з замовленнями і постачальниками. На основі замовлення покупця, автоматично формуйте замовлення постачальнику з найбільш оптимальними умовами, резервуйте товар на складі до моменту продажу, плануйте його закупівлю в разі відсутності, створюйте документи на відвантаження.

Формуйте замовлення постачальникам автоматично

Формуйте замовлення автоматично на підставі норм складських залишків, обсягу продажів і фактичного залишку або отриманих замовлень від покупців.

Проста робота з первинними документами

У Dilovod передбачені всі необхідні первинні документи для роботи з постачальниками і покупцями. Реєструйте прибуткові та видаткові накладні, накладні на повернення, а також документи для списання, переміщення, оприбуткування та інвентаризації. Створюйте власні шаблони друкарських форм документів.

14 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Контролюйте собівартість товару і прибуток від реалізації

Програма для ведення обліку товару Dilovod автоматично розраховує собівартість товару при списанні зі складу. Онлайн - сервіс дозволяє аналізувати дохід від продажів і прибутку в розрізі товарних груп, клієнтів, постачальників, ТМ. Тримайте під контролем фактичні, вільні і очікувані складські залишки. Ведіть облік накладних витрат на придбання товару.

Знаходьте товари швидко

За допомогою контекстного пошуку легко знаходьте потрібні товари за найменуваннями, кодами, серійним номерам, по штрих-коду.

Контролюйте склад

За допомогою спеціальних обробок автоматично знаходьте і усувайте помилки, пов'язані з рухом товарів. Наприклад, в кількості або собівартості. Природний порядок документів при цьому буде збережений. Програма для продажу товару автоматично перевірить наявність товару і проконтролює його собівартість при продажу. Завдяки цьому ви уникнете збиткових операцій.

Керуйте цінами на товар

Використовуйте будь-яку кількість категорій цін (колонок прайсу) для різних груп клієнтів. Задавайте для кожної категорії окремі значення цін, знижок або налаштуйте автоматичний розрахунок з урахуванням останніх закупівельних цін, прайсових цін постачальника, валютного курсу. Вносьте зміни в відпускні ціни товарів пакетно. Ведіть облік собівартості товарів не тільки в валюті обліку, але і в валюті закупівлі. Налаштуйте власні форми прайс-листа, цінників і етикеток за допомогою конструктора друкованих форм.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію обліку товарів та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку товарів, також дивилися: