Меню Закрити
Облік виробництва

Облік виробництва

Ведіть простий облік одного або декількох виробництв товарів і послуг, наприклад швейного, меблевого, будівельного, айті проектів. Стандартизуйте технологічні процеси за допомогою технологічних карт. Плануйте виробництво. Керуйте собівартістю. Розраховуйте і проводіть оплату за нарядами.
Облік виробництва товарів

Облік виробництва товарів

Dilovod підтримує індивідуальне (одиничне, проектне), групове, серійне (масове) виробництво. Ведіть облік одного або декількох видів виробництва товару.

Облік послуг виробничого характеру

Облік послуг виробничого характеру

Ведіть простий облік виробництва послуг. Враховуйте накопичення прямих і непрямих витрат, закриття проекту або зміни, проводьте розрахунок фактичної собівартості.

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Технологічні карти

Технологічні карти

Стандартизуйте технологічні процеси за допомогою типових технологічних карт або створіть власні. Вказуйте типовий набір матеріалів і комплектуючих, перелік і порядок робіт для виробництва продукту або послуги. Налаштуйте друковані форми.

Використовуйте специфікації

Використовуйте специфікації

Плануйте виробництво товарів або послуг з використанням типових специфікації або створюйте власні. При необхідності, скористайтеся друкованими формами для друку зведеної інформації про склад специфікацій.

Списання матеріалів, комплектуючих та сировини

Списання матеріалів, комплектуючих та сировини

Плануйте закупівлі і резервуйте матеріали на складі з урахуванням складських залишків, оформлюйте надходження на склад, передавайте матеріали у виробництво, враховуйте виробництво і продаж готової продукції, аналізуйте прибуток.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Керуйте собівартістю

Керуйте собівартістю

Визначайте планову собівартість продукції і послуг, з урахуванням норм витрати, тарифів, прайс-листів постачальників і останніх закупівельних цін. Розраховуйте фактичну собівартість продукції автоматично. Аналізуйте собівартість продукції, оцінюйте відхилення фактичних показників від планових.

Проводьте оплату за нарядами

Проводьте оплату за нарядами

Ведіть облік виробничих індивідуальних і бригадних нарядів. Формуйте перелік робіт за нарядом, визначайте списки виконавців. Проводьте автоматично відрядну оплату за нарядами відповідно до розцінок на готовий виріб або пооперационно, або погодинну оплату відповідно до фактично витраченого часу. Розраховуйте суми до розподілу. Розраховуйте суми виплат по окремому співробітнику. Використовуйте отримані суми для подальших розрахунках.

Ведіть облік заміни і аналогів

Ведіть облік заміни і аналогів

При відсутності на складі потрібних матеріалів та комплектуючих, закладених від початку в специфікацію, в процесі виготовлення виробів використовуйте автодобір матеріалів -аналогів (комплектуючих - аналогів).

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку виробництва, також дивилися: