Меню Закрити
Взаєморозрахунки з контрагентами

Взаєморозрахунки з контрагентами

Ведіть спрощений або повноцінний облік взаєморозрахунків з клієнтами, персоналом і постачальниками, в національній та інших валютах. Дивіться в будь-яку мить інформацію по одному контрагенту або ж за всіма відразу. Проводьте звірку взаєморозрахунків.
Внесіть початкову заборгованість

Внесіть початкову заборгованість

За потреби вносьте початкові залишки заборгованості покупців або постачальників у валюті, в якій враховується заборгованість. Враховуйте заборгованість в розрізі договора, рахунка або замовлення. У разі, наявної заборгованості по постачанню або надходженню товару (наприклад, в разі передплати) - вносьте суму боргу зі знаком мінус. Якщо система оподаткування передбачає врахування ПДВ, вказуйте ставку і суму податку.

Ведіть спрощені розрахунки

Ведіть спрощені розрахунки

Якщо вам необхідно зареєструвати оплату за будь-які послуги або товари максимально просто, без необхідності ведення складського обліку та обліку взаєморозрахунків з постачальником (наприклад, оплата за послуги зв'язку, за канцтовари, за оренду приміщення) віднесіть витрату грошей відразу на витрати діяльності.

Ведіть взаєморозрахунки за розрахунковими документами

Ведіть взаєморозрахунки за розрахунковими документами

Ведіть взаєморозрахунки з деталізацією боргу за розрахунковими документами, наприклад, накладними або актами, щоб забезпечити можливість чіткого контролю оплати і термінів по кожному окремому документу. Завдяки такій деталізації встановлюється прямий зв'язок між документами, що впливають на взаєморозрахунки. Здійснюйте автопідбір несплачених накладних та актів.

Я швидко можу побачити рух товару в своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу. Мені подобається абсолютно все.

Тамара Семенівська
Co - owner, CEO "Kids Rainbow"

Ведіть розрахунки з покупцями

Ведіть розрахунки з покупцями

Контролюйте сплату і відвантаження покупців, аналізуйте стан заборгованості за будь-який період за допомогою зручного звіту. Виконуйте налаштування звіту необхідним вам чином, виставляйте потрібний період, встановлюйте параметри відбору і угруповання в розрізі документів, покупців, угод, підприємців, додавайте необхідні колонки. Зберігайте звіт в форматі Excel, PDF або відправляйте на друк.

Ведіть розрахунки з персоналом

Ведіть розрахунки з персоналом

Ведіть розрахунки з персоналом. Виконуйте автоматичний розрахунок заробітної плати, податків, зборів, а також утримань на основі первинних документів. Виконуйте нарахування доплат, премій, надбавок, матеріальної допомоги, інших виплат працівникам. Нараховуйте і виплачуйте заробітну плату працівникам через касу або банк.

Ведіть розрахунки з постачальниками

Ведіть розрахунки з постачальниками

Аналізуйте стан заборгованості перед постачальником, суми оплат і постачання товарів за допомогою звіту "Розрахунки з постачальниками". Налаштуйте період, встановлюйте відбір і угруповання в розрізі постачальників, документів, угод, підприємців, додавайте необхідні колонки.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Валютний облік взаєморозрахунків

Валютний облік взаєморозрахунків

Реєструйте оплату постачальнику або від покупця у валюті відмінній від валюти, в якій здійснено закупівлю або продаж. Обмінний курс буде розрахований автоматично. Ведіть нарахування та виплату заробітної плати в валюті. Податковий облік при цьому буде вестися в національній валюті країни. Дивіться нараховані та сплачені суми заробітної плати у валюті і в еквіваленті основної валюти обліку в звіті Відомість по заробітній платі. Dilovod автоматично перерахує суми для взаєморозрахунків за курсом.

Контролюйте правильність валютного обліку

Контролюйте правильність валютного обліку

Контролюйте правильність ведення валютного обліку за допомогою звірки взаєморозрахунків. Уникайте помилок валютного обліку, пов'язаних з автоматичним розрахунком собівартості заборгованості та курсових різниць за допомогою функції перепроведення документів.

Проводьте звірку взаєморозрахунків

Проводьте звірку взаєморозрахунків

Проводьте звірку взаєморозрахунків швидко, легко і без помилок за допомогою зручного звіту. Формуйте звіт в розрізі угод, розрахункових документів або товарів. Зберігайте звіт в універсальному форматі або надсилайте на друк. Формуйте прямо в звіті "Акт звірки взаєморозрахунків з контрагентом". Таким чином ви зафіксуєте стан розрахунків на момент формування акту. Дані залишаться в цьому виді, навіть якщо в первинні документи випадково будуть внесені зміни. Проводьте перевірку і узгодження фінансових взаємин з покупцями або постачальниками за обраний період. Акт звірки може бути заповнений автоматично або вручну. Якщо ведеться валютний облік, взаєморозрахунки будуть враховані в зазначеній валюті. Фіксуйте і редагуйте розбіжності.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію взаєморозрахунків з контрагентами та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені у взаєморозрахунках з контрагентами, також дивилися: