Меню Закрити
Облік заробітної плати та кадрів

Облік заробітної плати та кадрів

Ведіть спрощений або повноцінний облік заробітної плати і кадрів, включаючи податковий, управлінський і валютний облік. Автоматично розраховуйте оклад, погодинну оплату, винагороду від продажів, відрядну оплату за нарядами і листам робочого часу, лікарняні та відпускні. Формуйте податкові звіти, друкуйте розрахункові листки і платіжні відомості.
Кадрові накази

Кадрові накази

Реєструйте прийом, звільнення, зміну умов оплати і соціального статусу працівника за допомогою кадрових наказів. Фіксуйте вид трудових відносин, форму оплати, посаду, розмір окладу або погодинного тарифу, графік роботи. Текст наказів формується автоматично. При необхідності, документи можна відредагувати і роздрукувати.

Ведіть облік співробітників

Ведіть облік співробітників

Створюйте для кожного співробітника картку, фіксуйте основні відомості: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та ідентифікаційний код, стать, адресу реєстрації та інші відомості. Розподіляйте співробітників по організаціям, підрозділам, фіксуйте трудові умови. Додавайте в довідник професій необхідні посади співробітників вручну або за допомогою класифікатора.

Тривалий час я працювала головним бухгалтером у великій компанії. У своєму маленькому магазинчику мені хотілося простоти. Я була категорично проти використання 1С, тому вибрала Dilovod

Тамара Семенівська
власник інтернет - магазину дитячих товарів KidsRainbow

Фіксуйте робочі графіки

Фіксуйте робочі графіки

Заповнюйте самостійно або автоматично планові робочі графіки, вказуючи норми робочого часу, неробочі та святкові дні. Редагуйте при необхідності. Налаштуйте стандартні графіки для всіх працівників або індивідуальний для кожного співробітника або рабочої зміни. На підставі графіка робочого часу Dilovod автоматично заповнить табель робочого часу працівника при розрахунку заробітної плати.

Розраховуйте заробітну плату автоматично

Розраховуйте заробітну плату автоматично

Виконуйте заповнення табеля робочого часу працівника, нарахування зарплати, розрахунок податків, зборів, а також утримань за допомогою автоматичного розрахунку заробітної плати. Документ враховує всі дані, зафіксовані у первинних документах - кадрових наказах, графіку робочого часу, винагород від продажів, нарядів, лікарняних листів, відпусток тощо. Виконуйте нарахування доплат, премій, надбавок, матеріальної допомоги, інших виплат працівникам.

Повідомляйте працівників про нарахування

Повідомляйте працівників про нарахування

Повідомляйте працівників про загальну суму нарахованих коштів з розшифровкою за видами виплат за допомогою розрахункових листків. Вказуйте вид нарахувань, відпрацьований час, суму податків, зборів та суму зарплати належної до виплати.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Ведіть валютний облік

Ведіть валютний облік

Ведіть розрахунок і виплату заробітної плати в будь-якій зручній валюті. Перерахунок сум буде здійснюватися автоматично по заданому курсу для взаєморозрахунків з працівниками, який може бути встановлений окремо від комерційного валютного курсу.

Аналізуйте кадровий облік і заробітну плату

Аналізуйте кадровий облік і заробітну плату

Аналізуйте кадровий склад, робочий час, нарахування заробітної плати за допомогою зручних звітів. Формуйте регламентовані звіти. За допомогою відомості по зарплаті аналізуйте суми нарахованої заробітної плати, утримання з неї і виплати зарплати працівникам. За допомогою розрахункової відомості документуйте нарахування зарплати, а також пов'язаних з нею утримань (в т.ч. податків і зборів). За допомогою Балансу аналізуйте в загальному вигляді зміни активів і пасивів підприємства, наприклад аванси по зарплаті і заборгованість із зарплати.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію обліку заробітної плати і кадрів з підзвітними особами та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в облік заробітної плати і кадрів, також дивилися: