Меню Закрити
Облік заробітної плати та кадрів

Облік зарплати та кадрів

Ведіть спрощений або розширений облік заробітної плати та облік кадрів. Ведіть управлінський облік заробітної плати, розраховуйте заробітну плату в валюті. Автоматично розраховуйте оклад, погодинну оплату, винагороду від продажів, відрядну оплату за нарядами й листами робочого часу, лікарняні та відпускні. Формуйте податкові та бухгалтерські звіти, друкуйте розрахункові листки та платіжні відомості.
Кадрові накази

Кадрові накази

Реєструйте прийом, звільнення, зміну умов оплати і соціального статусу працівника за допомогою кадрових наказів. Фіксуйте вид трудових відносин, форму оплати, посаду, розмір окладу або погодинного тарифу, графік роботи. Текст наказів формується автоматично. При необхідності, документи можна відредагувати і роздрукувати.

Ведіть облік співробітників

Ведіть облік співробітників

Створюйте для кожного співробітника картку, фіксуйте основні відомості: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та ідентифікаційний код, стать, адресу реєстрації та інші відомості. Розподіляйте співробітників по організаціям, підрозділам, фіксуйте трудові умови. Додавайте в довідник професій необхідні посади співробітників вручну або за допомогою класифікатора.

Тривалий час я працювала головним бухгалтером у великій компанії. У своєму маленькому магазинчику мені хотілося простоти. Я була категорично проти використання 1С, тому вибрала Dilovod

Тамара Семенівська
власник інтернет - магазину дитячих товарів KidsRainbow

Фіксуйте робочі графіки

Фіксуйте робочі графіки

Заповнюйте самостійно або автоматично планові робочі графіки, вказуючи норми робочого часу, неробочі та святкові дні. Редагуйте при необхідності. Налаштуйте стандартні графіки для всіх працівників або індивідуальний для кожного співробітника або рабочої зміни. На підставі графіка робочого часу Dilovod автоматично заповнить табель робочого часу працівника при розрахунку заробітної плати.

Розраховуйте заробітну плату автоматично

Розраховуйте заробітну плату автоматично

Виконуйте заповнення табеля робочого часу працівників, нарахування зарплати, розрахунок податків, зборів, а також утримань за допомогою автоматичних розрахунків заробітної плати. Документ враховує всі дані, зафіксовані у первинних документах — кадрових наказах, графіку робочого часу, винагород від продажів, нарядів, лікарняних листів, відпусток тощо. Виконуйте нарахування доплат, премій, надбавок, матеріальної допомоги, інших виплат працівникам. Контролюйте залишок невикористаної відпустки. Автоматично розраховуйте середню заробітну плату.

Спростіть виплату заробітної плати

Спростіть виплату заробітної плати

Автоматично формуйте платіжні відомості на підставі нарахованої заробітної плати або авансу. Друкуйте розрахункові листки та повідомляйте працівників про нарахування. Налаштуйте власні формати для вивантаження платіжних відомостей в банк або для виплати готівки. Швидко отримуйте інформацію про заборгованість з заробітної плати.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Ведіть валютний облік

Ведіть валютний облік

Ведіть валютний облік, щоб розрахувати та виплатити заробітну плату в будь-якій зручній валюті. Перерахунок сум буде здійснюватися автоматично по заданому курсу для взаєморозрахунків з працівниками, який може бути встановлений окремо від комерційного валютного курсу.

Контролюйте кадровий склад

Контролюйте кадровий склад

Штатний розпис — це ключовий документ, який описує організаційну структуру компанії, включаючи перелік всіх посад і професій, а також визначає кількість співробітників і розмір заробітної плати для кожної з них. У нашій програмі ви маєте можливість створювати як регламентовані, так і управлінські штатні розписи, формувати кадрові розставляння та планувати кадровий склад.

Облік витрат по заробітній платі та податкам

Облік витрат по заробітній платі та податкам

Обліковуйте витрати по заробітній платі за видами витрат — адміністративні, виробничі, загальновиробничі, витрати на збут, витрати на собівартість продажів. Автоматично розподіляйте витрати за нарахованими податками залежно від рахунків та статей витрат, на які були віднесені основні нарахування. Ведіть облік витрат по підрозділах та видах бізнесу.

Звітуйте у податкову

Звітуйте у податкову

Формуйте та автоматично заповнюйте регламентовані звіти на підставі облікових даних. Подавайте електронну звітність безпосередньо з облікової програми. Отримуйте безкоштовні та своєчасні оновлення форм податкової та статистичної звітності.


Аналізуйте накопичені дані

Аналізуйте накопичені дані

Аналізуйте кадровий склад, робочий час, нарахування заробітної плати та витрати за допомогою зручних звітів. Використовуйте відомості по зарплаті для аналізу суми нарахованої зарплати, утримання з неї й виплати зп працівникам. За допомогою розрахункової відомості здійснюйте контроль нарахування та виплати заробітної плати.

Часті запитання


Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію обліку заробітної плати і кадрів з підзвітними особами та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в облік заробітної плати і кадрів, також дивилися: