Меню Закрити
Облік закупівель

Облік закупівель

Підвищуйте ефективність закупівель та мінімізуйте втрати. Оцінюйте умови постачальників, Dilovod підкаже найбільш вигідних для вашого бізнесу. Контролюйте і аналізуйте поставки за допомогою інформативних звітів.
Працюйте з постачальниками

Працюйте з постачальниками

Організуйте зручну роботу з постачальниками, реєструйте їх контактні і реєстраційні дані, фіксуйте контактних осіб. Використовуйте податкові коди контрагентів, це допоможе Dilovod автоматично попереджати про внесення дубля.
Плануйте майбутні події по роботі з постачальниками - зустрічі, переговори, телефонні дзвінки, листи. Створюйте завдання, зв'язуйте їх з контрагентами, налаштовуйте статуси і витрати на їх виконання.

Завантажуйте прайс-листи

Завантажуйте прайс-листи

Завантажуйте прайс-листи постачальників з 100, 10 000 або 100 000 найменуваннями товарів. Dilovod впорається з будь-яким об'ємом швидко. У процесі завантаження товарні позиції прайс-листів постачальників Dilovod автоматично зв'яже їх з Вашою номенклатурою. Запропонує створити нові товари, якщо не знайде їх в довіднику. Використовуйте прайс-листи при формуванні замовлень постачальникам і виборі оптимальних умов поставки.

Я швидко можу побачити рух товару в своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу. Мені подобається абсолютно все.

Тамара Семенівська
Co - owner, CEO "Kids Rainbow"

Плануйте закупівлі, реєструйте надходження

Плануйте закупівлі, реєструйте надходження

Плануйте закупівлю товарів і формуйте замовлення постачальнику з урахуванням замовлень покупців, норм складських залишків. Реєструйте надходження товарних цінностей - Dilovod автоматично сформує заборгованість по оплаті перед постачальником, в разі передоплати - проведе взаємозалік за розрахунками. Сформувати прибуткову накладну можна на основі замовлення покупця, ключові поля при цьому Dilovod заповнить автоматично.

Контролюйте поставки

Контролюйте поставки

Контролюйте поставки за допомогою спеціальних звітів, які дозволяють проаналізувати оплату постачальникам, поставку товарів і заборгованість перед постачальниками. Групуйте звіт за постачальниками, операціями, документами. Деталізуйте звіти по товарах, щоб побачити інформацію про замовлення і отримані товари. Аналізуйте замовлення, готові до реалізації.

Ведіть взаєморозрахунки з постачальниками

Ведіть взаєморозрахунки з постачальниками

Реєструйте оплату постачальнику будь-яким зручним способом, наприклад, в замовленні постачальника, рахунку або прибуткової накладної, а також журналі платежів. Аналізуйте стан заборгованості перед постачальниками, суми оплат і поставки товарів за допомогою зрозумілого звіту "Розрахунки з постачальниками". Реєструйте акти прийнятих робіт, при необхідності, відносьте накладні витрати на собівартість отриманого товару.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань..


Оформлюйте повернення

Оформлюйте повернення

Реєструйте повернення товару постачальнику за допомогою накладної на повернення. Формуйте накладну на основі рахунку постачальника, прибуткової накладної або окремо у відповідному журналі документів..

Комісійна торгівля

Комісійна торгівля

Якщо ви берете або передаєте товар без оплати "під реалізацію" і отримуєте / платите винагороду лише після продажу товару, скористайтеся модулем комісійної торгівлі. Реєструйте договір комісії на продаж і покупку, вказуйте умови для автоматичного нарахування комісійної винагороди, оформляйте документи по передачі / прийому на комісію і звіти про здійснені продажі комісійного товару.

Аналізуйте поставки

Аналізуйте поставки

Аналізуйте результати роботи з постачальниками за допомогою зручних, гнучких звітів. За допомогою звіту "Закупівлі" аналізуйте кількість, ціни і вартість придбаних товарів, накладні витрати і знижки в розрізі постачальників, товарних груп, документів.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку закупівель, також дивилися: