Меню Закрити
Pudralab.com, Олександра Говтвян

Pudralab.com, Олександра Говтвян

Власник інтернет-магазину професійної косметики Pudralab.
Pudralab.com, Олександра Говтвян
Про компанію Pudralab.com

Про компанію Pudralab.com

Pudralab.com - це інтернет-магазин косметики, який пропонує продукцію відомих європейських і американських косметичних брендів. Акцент робиться на професійній косметиці, якою платформа робить доступною всім дівчатам, які цінують якісні косметичні продукти. Поставки для магазину здійснюються безпосередньо від виробника, що гарантує оригінальність продукції.
Чому ми обрали Діловод

Чому ми обрали Діловод

Так як лінійка товарів постійно розширюється, а база замовників і постачальників збільшується, у нашого магазину виникла необхідність в зручному веденні обліку товарів і замовлень. І Діловод став прекрасним, зручним інструментом.
Про досвід роботи з програмою Діловод

Про досвід роботи з програмою Діловод

Зручно формувати замовлення і вести їх облік. Як замовлення клієнтів, так і замовлення постачальникам (контролювати оплати, надходження на склад / відвантаження). Статус замовлення допомагає миттєво відстежувати стан всіх замовлень на поточний момент.

Можливість передавати дані по товару з Діловоду на сайт економить час. На pudralab.com передаються найменування, опис, ціна товару і залишки, інформація на сайті завжди актуальна.

Звіт аналіз запасів дозволяє бачити фактичні запаси і норму запасу, що дозволяє робити своєчасне і правильне замовлення товарів.Радує наявність різноманітних звітів, які кожен може налаштувати під потреби свого бізнесу.
Величезна перевага для нашого магазину - це зручний облік по декільком складах. У нашому випадку, склади для студії візажу і для сайту.

Користувачі, які читали історію компанії Pudralab.com, також дивилися:

16 січня 2021 17:36