Меню Закрити
LOL & POP, Олена Токар

LOL & POP, Олена Токар

Співвласник, виконавчий директор компанії з виробництва та продажу карамелі ручної роботи "LOL & POP"

lolandpop.ua
LOL & POP, Олена Токар
Про компанію LOL&POP

Про компанію LOL&POP

LOL&POP - це сімейний бізнес. За фахом я маркетолог, чоловік - it-фахівець. Довгий час ми працювали на звичайних роботах, отримували хорошу зарплату, але нам хотілося більшого. Ідея виробляти карамельні цукерки прийшла спонтанно, коли ми випадково побачили в мережі відео Марти Стюарт про те, як виробляють карамель. З цього моменту наше життя сильно змінилося. 21 лютого 2013 року з'явилася карамельна кухня і інтернет-магазин LOL&POP. Наступні три роки були дуже насиченими і продуктивними. У 2014 роки ми відкрили фізичний, роздрібний магазин в м.Київ, стартував продаж цукерок LOL&POP в мережі магазинів Good Wine. У 2015 році відкрився перший франчайзинговий магазин LOL&POP в м. Запоріжжя, а також LOL&POP виходить на європейський ринок і відкриває представництво в м.Краків (Польща). У 2016 році стартує продаж цукерок LOL&POP в мережі Антошка і Еко Лавка, WINETIME, відкривається франчайзинговий магазин LOL&POP в 14 містах України і в м Рамат Ган, Ізраїль, а також в м. Варна, Болгарія. В цьому ж році цукерки LOL&POP отримують сертифікат кошерності.
Про досвід роботи з програмою Діловод

Про досвід роботи з програмою Діловод

Якщо чесно, ми не були готові до такого швидкого зростання і перший час вели весь облік в таблицях Excel. У 2014 році стало зрозуміло, що таблиці не справляються вже з нашими обсягами і запитами. Почали шукати варіант бухгалтерської системи. 1С виявився дуже складним для нас рішенням, хотілося чогось більш інтуїтивно простого і зрозумілого. І ми знайшли Діловод. Привернуло на той момент кілька речей: 1) легкість інтерфейсу - все було дуже інтуїтивно зрозуміло 2) процес реєстрації - не треба було довго щось узгоджувати 3) доступ 24/7 з будь-якої точки світу 4) захищеність інформації 5) жива технічна підтримка і до слова дуже оперативна 6) співвідношення ціни і обсягу, який отримуєш
Про досвід роботи з програмою Діловод

Про досвід роботи з програмою Діловод

Вести облік, бази накладних та постачальників стало набагато зручніше. Але виробництво продовжувало зростати і з'явився запит ще й на ведення виробництва. Нащастя в той момент в Діловод вийшло оновлення і додався виробничий модуль, який вирішив наші запити.

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти. І мені подобається, що хлопці не стоять на місці, а весь час розвиваються і розуміють, куди вони рухаються + прислухаються до своїх клієнтів.

Користувачі, які читали історію компанії LOL&POP, також дивилися:

12 серпня 2020 14:51