Меню Закрити
Circus For You, Безкоровайний Денис

Circus For You, Безкоровайний Денис

власник компанії з виробництва та продажу циркового реквізиту та обладнання "CircusForYou"

circusforyou.com
Circus For You, Безкоровайний Денис
Як створювалася компанія

Як створювалася компанія

У 6 років я пішов в циркову студію, вже тоді я зрозумів що це моє. Потім закінчив естрадно - циркову академію і поїхав працювати артистом на круїзних лайнерах. З юних років я замислювався про власний бізнес і паралельно з виступами вивчав тему підприємництва. Якось вирішив зробити собі оригінальний реквізит для виступів, але де я тільки не шукав, не знайшов того, хто б міг це зробити. Протягом всього часу я спостерігав з якими складнощами стикаються артисти коли їм потрібен реквізит. Довелося брати справу в свої руки, так і зародився такий бізнес якому вже 5 років. Поступово, з ростом продажів, я зрозумів що потрібно вести облік, але знань і досвіду в цьому не було. Починалося все з листочків і Ексель таблиць, але все це було малоефективно і енергоємне, рідко сходилося з реальними цифрами. Бухгалтерські програми мені здавалися дуже незрозумілими і не хотілося витрачати надто багато часу на їх вивчення, до того ж, вести облік допомагає моя мама. Значить програма повинна бути досить простий у використанні і не повинна вимагати бухгалтерської освіти.
Чому ми обрали Діловод

Чому ми обрали Діловод

Одного разу я випадково натрапив в інтернеті на "Діловод", трохи ознайомившись мені здалося, що це саме те що мені потрібно. Особливо підкупило те, що консультанти допомагають освоїти її безкоштовно і не потрібно наймати для цього бухгалтера. Проста у використанні і доступна програма не вимагає особливих знань або освіти.
Про досвід роботи з програмою Діловод

Про досвід роботи з програмою Діловод

Так як я виробник, мені потрібно було правильно порахувати собівартість виготовлення товару. У Діловод це робиться досить просто і тепер я чітко розумію що скільки коштує + враховуються накладні витрати на доставку і розподіляються на вартість матеріалу. Дуже зручно вести складський облік, вважати собівартість товару. Дуже легко знаходити помилки, якщо щось не сходиться Діловод все фіксує. Діловод досить складна система, але не дивлячись на це їм успішно користується моя мама, яка не дуже дружить з комп'ютером і зовсім не має відношення до бух обліку. Діловод дуже полегшив нам життя і завдяки йому я можу бачити свій бізнес в цифрах. До речі, після впровадження діловод, прибуток значно збільшилася)

Користувачі, які читали історію компанії Circus For You, також дивилися:

02 лютого 2021 11:00