Меню Закрити
Аквасвіт, Анна Чижмар

Аквасвіт, Анна Чижмар

бухгалтер в компанії оптової торгівлі сантехнікою "Аквасвіт"

facebook.com/akvasvitUA
Аквасвіт, Анна Чижмар
Досвід компанії Аквасвіт

Досвід компанії Аквасвіт

Друзі! Хто зараз вибирає програму обліку і не може визначиться, можу поділитися своєю історією. Ми працюємо в оптовій торгівлі сантехніки і комплектуючих до опалення, а також до водопостачання, каналізації, насоси та інші обладнання, працюємо з 2016 року. Спочатку використовували програму 1С версію 8, вона нам дісталася даром, та й грошей на початку на придбання не було хорошого програмного продукту. Відразу ж зіткнулися з проблемами розрахунку з постачальниками (облік розрахунків вели окремо-можна сказати вручну), так як купували товар у валюті, а подавали в грн .... та й потім курс дуже часто змінювався і простежити заробіток взагалі було практично не можливо . У 2018 році повелися на дуже класну рекламу програми USU, у нас була версія 5. Там з розрахунками було все ок, тільки з налаштуванням системи обліку та перенесення всієї інформації з 1с, нам було обіцяне безкоштовне час тих підтримки, вони відмінно налаштовують програму під клієнта, все що хочеш в індивідуальному порядку. Ось тільки як приступили до самого процесу, тут і почалося все, програмісти були з Росії, ми підключалися в певний час, і я передавала інф-цію одну в усній формі, вони робили звіти і в результате- було не так як нам потрібно було, але до них претензій ми пред'явити не могли .. - вони відповідали, що зробили так, як ми замовляли, і якщо хочете по іншому - оплачуйте додатково, будь-яке навчання або роз'яснення - теж за гроші ..... в загальному ми назад і повернулися до 1с. Потім постало питання про перенесення програми в онлайн - тут і наткнулися на Діловод. ДУЖЕ ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ прекрасний колектив тех підтримки, а це дуже, ну дуже важливо !!! Вам велике спасибі, за те що вчасно відповідаєте, розжовувати і якщо все рано не доходить, (а таке буває оч часто) підключаєтеся і демонструєте онлайн. і ще це доступна ціна - і онлайн окремо не потрібно оплачувати. Ви молодці, величезне вам спасибі !!
 Чому ми обрали Діловод

Чому ми обрали Діловод

Коли постало питання про перенесення програми в онлайн, ми наткнулися на Діловод. ДУЖЕ ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ прекрасний колектив техпідтримки, а це дуже, ну дуже важливо !!! Вам велике спасибі, за те що вчасно відповідаєте, розжовувати і якщо все рано не доходить, (а таке буває оч часто) підключаєтеся і демонструєте онлайн. і ще це доступна ціна - і онлайн окремо не потрібно сплачувати. Ви молодці, величезне вам спасибі !!

Програму Діловод ми вибрали з-за того, що програма працює в онлайні, розрахунки можна виробляти в різних валютах, а також з-за тих. підтримки.

Люди, які читали історію компанії Аквасвіт, також дивилися:

27 жовтня 2020 17:20