Меню Закрити
Облік продажів

Облік продажів

Керуйте продажами в Dilovod. Фіксуйте переміщення товару на всіх етапах продажу. Швидко оформлюйте угоди, виконуйте замовлення, контролюйте сплату. Детальні звіти допоможуть проаналізувати поточний стан, оцінити ефективність менеджерів.
Кількість кас, банківських рахунків і складів не обмежена.
 Для будь-якого типу торгівлі

Для будь-якого типу торгівлі

Онлайн-сервіс Dilovod - оптимальне рішення для малого бізнесу в сфері торгівлі. Dilovod допоможе організувати облік продажів незалежно від типу торгівлі, продаєте ви оптом, в роздріб або надаєте послуги. Також передбачено функціонал для комісійної торгівлі, дропшиппінгу, торгівлі під замовлення, інтернет-торгівлі.

 Управління продажами

Управління продажами

Керуйте повним циклом продажів від надходження товару на склад до моменту реалізації покупцю.У Dilovod передбачені всі необхідні первинні документи для швидкої роботи з постачальниками і покупцями: прибуткові та видаткові накладні, накладні на повернення, документи для списання, переміщення, оприбуткування та інвентаризації. При необхідності, програма для обліку продажів, дозволяє створювати власні шаблони друкованих форм документів.

 Автоматизуйте склад

Автоматизуйте склад

Щоб своєчасно поповнювати складські запаси, вчасно здійснювати поставки товару покупцям, уникнути пересортиці, втрати товару, спростити інвентаризацію організуйте складський облік за допомогою Dilovod. Залежно від способу зберігання матеріалів і частоти надходження на склад виберіть сортовий, партійний або змішаний порядок обліку. За допомогою автоматичних обробок знаходьте і усувайте помилки, пов'язані з рухом товарів. Наприклад, в кількості або собівартості. Для уникнення збиткових операцій, програма для продажів Dilovod автоматично перевірить наявність товару на складі і проконтролює його собівартість при продажу.

Користуюся самими базовими і необхідними в моїй роботі функціями - довідник товарів, придбання товарів, установка цін, склад, роздрібні продажі. Функціонал влаштовує - все просто, все зрозуміло.

Інна
CO -owner інтернет-магазину розвиваючих іграшок IQ City

 Керуйте замовленнями покупців

Керуйте замовленнями покупців

Будьте в курсі стану всіх замовлень і оплати за ним в режимі реального часу в єдиному журналі. Привласнюйте замовленнями статус, призначайте колір. При надходженні замовлення система обліку продажів Dilovod автоматично зарезервує товар на складі, якщо товару немає на складі - врахує його при формуванні замовлення постачальнику. На підставі замовлення виписуйте рахунок покупцеві, реєструйте відвантаження. Фіксуйте постійні умови поставки для покупців (ціни, знижки, відстрочки платежів). Проконтролювати всі етапи виконання замовлення покупця допоможе звіт "Контроль замовлень".

 Контролюйте грошові потоки

Контролюйте грошові потоки

Реєструйте вхідні платежі в готівковій та безготівковій формі платіжним документом на підставі документів реалізації - рахунків, замовлень, накладних, актах виконаних робіт. Завантажуйте платежі з системи клієнт-банк. Ведіть облік грошових коштів і взаєморозрахунків у валюті. Курсову різниці для валютних операцій будуть розраховані автоматично.

Керуйте цінами

Керуйте цінами

Застосовуйте гнучку цінову політику, використовуючи знижки, націнки і відстрочку платежів. Використовуйте прайси постачальників для формування відпускних цін, налаштовуйте алгоритм розрахунку валютних цін з перерахунком за курсом валюти на момент продажу. Для прискорення роботи з цінами, скористайтеся функцією пакетної зміни цін. Друкуйте цінники і етикетки.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


 Дисконтні карти

Дисконтні карти

Стимулюйте лояльність клієнтів і попиту за допомогою дисконтних карт. У Dilovod ви можете застосувати карту при роздрібному продажі, обробляючи замовлення покупця, при поверненні від покупця, а також відвантаженні. Для прискорення роботи з картами використовуйте сканер штрих-кодів або знаходите карту в базі за номером.

 Контролюйте роботу менеджерів

Контролюйте роботу менеджерів

Ведіть облік продажів по менеджерам (торговим агентам, реалізаторам), нараховуйте відсоткову винагороду за результатами продажів автоматично при нарахуванні зарплати.

Аналізуйте продажі

Аналізуйте продажі

Програма для обліку товару і продажів Dilovod дозволяє аналізувати дохід від продажів і прибутки в розрізі товарних груп, клієнтів, постачальників, ТМ за допомогою звіту з продажів. За допомогою ABC / XYZ-аналізу робить класифікацію ресурсів компанії в залежності від характеру їх споживання і точності прогнозування змін. Це допоможе визначити які товари приносять максимальний прибуток, а від яких краще відмовитися, які клієнти є ключовими, а які другорядними.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку продажів, також дивилися: