Меню Закрити
Власнику бізнесу

ФОП з найманими працівниками

Об'єднайте роботу своєї команди в одній програмі. Контролюйте фінанси, взаєморозрахунки, продажі і прибуток онлайн. Ведіть управлінський і бухгалтерський облік. Вбудована податкова звітність, програмний РРО, інтеграція з Новою Поштою і багато іншого. Не турбуйтеся про безпеку і конфіденційність. Скоротіть витрати на IT. Просто зареєструйтеся і починайте працювати.
Підключайте колег

Підключайте колег

Запрошуйте своїх колег до спільної роботи онлайн. Навчання не займе багато часу, не потребує проходження платних курсів. Звертайтеся в безкоштовну службу підтримки або дивіться відео-уроки, в разі, якщо буде потрібна допомога. Програмне забезпечення для бізнесу Dilovod дозволяє налаштовувати інтерфейс в залежності від ролі користувача, гнучко управляти доступом до даних. Реєструйте задачі собі і співробітникам, зв'язуйте їх з клієнтами, замовленнями, договорами, налаштовуйте їх статуси і витрати на їх виконання.

Налаштуйте облік як зручно

Налаштуйте облік як зручно

Управлінський, бухгалтерський, податковий облік і електронна звітність, зарплата і управління персоналом, облік виробництва, управління доставкою, інтернет-магазином - усі бізнес-процеси в одній програмі. Програма для бізнесу Dilovod дозволить гнучко налаштувати функціонал, залишити тільки потрібний.

Відстежуйте фінансовий стан 24/7

Відстежуйте фінансовий стан 24/7

Отримуйте чіткий огляд поточного фінансового стану компанії в режимі реального часу. Відстежуйте рух грошей в будь-який час. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі і на банківських рахунках в 1 клік!

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розраховуйте фінансові результати і дивіденди

Розраховуйте фінансові результати і дивіденди

Автоматизація бізнесу дозволяє автоматично розраховувати фінансові результати діяльності вашого бізнесу, деталізуйте звіт за підприємцями, підрозділами, статтями доходів і витрат, покупцями, операціями, торговими точками, менеджерами. Перевіряйте правильність розрахунку фінансових результатів. Розподіляйте фінансові результати між власниками, розраховуйте дивіденди. Аналізуйте нарахування та виплату дивідендів власникам, а також розрахунки за внесками власника (статутний фонд).

Скорочуйте витрати на бізнес

Автоматизація бізнес-процесів дозволить скоротити витрати на бізнес. Оновлення версій, обслуговування, витрати на системне адміністрування і збої серверів більше не є проблемою. Все під контролем команди Dilovod. Крім того, вартість щомісячної підписки на послуги сервісу завжди прийнятні за ціною.


Безпека і конфіденційність

Ваші дані захищені від втрати, вилучення третіми особами, кіберзагроз та вірусів. Програма для ведення бізнесу Dilovod виконує копіювання даних в режимі реального часу на резервний сервер, а також щоденну архівацію бази. Зберігаємо архіви за 30 останніх днів.


Більше, ніж просто програма для бізнесу

Інноваційні технології допомагають організаціям залишатися конкурентоспроможними за рахунок скорочення витрат і прискорення роботи внутрішніх бізнес-процесів, а також зниження впливу людського фактора. Власнику бізнесу - розширити професійні можливості, зробити своє життя вільніше.

Відгуки підприємців

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Тамара Семенівська
Тамара Семенівська
власник інтернет - магазину дитячих товарів KidsRainbow

Тривалий час я працювала головним бухгалтером у великій компанії. У своєму маленькому магазинчику мені хотілося простоти. Я була категорично проти використання 1С, тому вибрала Dilovod

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.


Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоналу для власника бізнесу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в хмарному обліку для власників бізнесу, також дивилися: