Меню Закрити
Власнику бізнесу

ФОП з найманими працівниками

Обʼєднайте роботу своєї команди в одній програмі обліку для ФОП. Контролюйте фінанси, взаєморозрахунки, продажі та прибуток онлайн. Ведіть управлінський та бухгалтерський облік. Вбудована податкова звітність, програмний РРО, інтеграція з Новою Поштою та багато іншого. Не турбуйтеся про безпеку та конфіденційність. Просто зареєструйтесь та починайте роботу.
Підключайте колег

Підключайте колег

Запрошуйте своїх колег до спільної роботи онлайн. Навчання не триватиме багато часу, не потребує проходження платних курсів. Звертайтеся у безкоштовну службу підтримки або дивіться відеоуроки, якщо потрібна допомога. Бухгалтерська програма для ФОП дозволяє налаштовувати інтерфейс залежно від ролі користувача, гнучко керувати доступом до даних. Реєструйте завдання собі та співробітникам, повʼязуйте їх із клієнтами, замовленнями, договорами, налаштовуйте їх статуси та витрати на їх виконання.

Налаштуйте облік як зручно

Налаштуйте облік як зручно

Управлінський, бухгалтерський, податковий облік та електронна звітність для ФОП, зарплата та управління персоналом, облік виробництва, управління доставкою, інтернет-магазином — усі бізнес-процеси в одній програмі. Програма обліку для ФОП дозволяє легко налаштувати функціонал, залишивши лише необхідне.

Слідкуйте за фінансовим станом 24/7

Слідкуйте за фінансовим станом 24/7

Отримуйте чіткий огляд поточного фінансового стану компанії та ФОП в режимі реального часу. Слідкуйте за рухом грошей у будь-який час. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження та витрати коштів у касі та на банківських рахунках в 1 клік!

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Ведіть кадровий облік та розраховуйте заробітну плату

Ведіть кадровий облік та розраховуйте заробітну плату

Якщо у ФОП наймані працівники оформлені офіційно, автоматично виникає необхідність ведення кадрового обліку, розрахунку заробітної плати та податків. Враховуючи складність і мінливість чинного законодавства, традиційно цю роботу виконує бухгалтер. Dilovod має всі інструменти для того, щоб впоратися з цим завданням. За невеликої кількості співробітників ФОП з найманими працівниками може вести облік самостійно, без допомоги бухгалтера.


За допомогою нашої програми ФОП може вести не тільки регламентований, а й управлінський облік зарплати.


Детальніше про облік заробітної плати і кадрів.


Розраховуйте фінансові результати і дивіденди

Розраховуйте фінансові результати і дивіденди

Автоматизація бізнесу дозволяє автоматично розраховувати фінансові результати діяльності вашого бізнесу та ФОП, деталізуйте звіт за підприємцями, підрозділами, статтями доходів, статтями витрат, покупцями, угодами, торгівельними точками, менеджерами. Перевірте правильність розрахунку фінансових результатів. Розподіляйте фінансові результати між власниками, розраховуйте дивіденди. Аналізуйте нарахування та виплату дивідендів власникам, а також розрахунки щодо внесків власника (статутний фонд).

Скорочуйте кількість помилок у звітності

Скорочуйте кількість помилок у звітності

Програма для ведення ФОП також дозволить вам уникнути помилок та штрафів, адже розробники заздалегідь подумали про те, як зробити процес формування та звітності максимально простим. Програма надає доступ до актуальних форм звітності та формує податкові звіти на підставі наявних даних.


Скорочуйте витрати на бізнес

Автоматизація бізнес-процесів дозволить скоротити витрати на ведення ФОП. Оновлення версій, обслуговування, витрати на системне адміністрування та збої серверів більше не проблема. Усе під контролем команди Dilovod. Крім того, вартість щомісячної підписки на послуги сервісу завжди є прийнятною за ціною.


Безпека і конфіденційність

Ваші дані захищені від втрати, вилучення третіми особами, кіберзагроз та вірусів. Наша програма для ведення бізнесу та ФОП копіює дані в режимі реального часу на резервний сервер, а також щоденну архівацію бази. Зберігаємо архіви за 30 останніх днів.


Більше, ніж просто програма для бізнесу

Інноваційні технології допомагають організаціям залишатися конкурентоспроможними за допомогою скорочення витрат і прискорення роботи внутрішніх бізнес-процесів, і навіть зниження впливу людського чинника. Власнику бізнесу та ФОП — розширити професійні можливості, зробити своє життя більш вільним.


Часті запитання


Відгуки підприємців

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Тамара Семенівська
Тамара Семенівська
власник інтернет - магазину дитячих товарів KidsRainbow

Тривалий час я працювала головним бухгалтером у великій компанії. У своєму маленькому магазинчику мені хотілося простоти. Я була категорично проти використання 1С, тому вибрала Dilovod

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.


Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоналу для власника бізнесу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в хмарному обліку для власників бізнесу, також дивилися: