Меню Закрити
Валютний облік

Валютний облік

Ведіть валютний облік грошових коштів, розрахунків з постачальниками, покупцями, власниками, підзвітними особами, найманими працівниками, а також собівартості товарів. Формуйте доходи, витрати і баланс в обраній валюті.
Валюта внутрішнього обліку

Валюта внутрішнього обліку

Встановіть валюту внутрішнього обліку на початку роботи в системі, до внесення документів, що мають грошову оцінку. Облік всіх видів активів і пасивів буде вестися у валюті внутрішнього обліку. Складські залишки, доходи, витрати і баланс формуються виключно у валюті внутрішнього обліку. При внесенні документів у валюті відмінній від валюти внутрішнього обліку вкажіть курс.

Ведіть облік в будь-якій валюті

Ведіть облік в будь-якій валюті

Якщо немає необхідності в веденні регламентованого бухгалтерського і податкового обліку в базі, основною валютою обліку може бути обрана будь-яка. Це дозволить формувати доходи, витрати і баланс в обраній валюті. Додавайте потрібні валюти, встановлюйте курс.

Налаштуйте курси валют

Налаштуйте курси валют

Налаштуйте необхідну кількість валютних курсів, наприклад курс Національного банку, комерційного, курс для розрахунку з працівниками, прайса постачальника. Встановлюйте валютний курс для всіх валютних документів за замовчуванням або для кожної окремої валютної операції. Використовуйте прямий і зворотній курс. Перевіряйте історію змін валютних курсів в будь-який момент, Dilovod збереже її історію автоматично.

За допомогою програми вирішив ті завдання які поставив перед собою і навіть більше тому як логіка програми закладено набагато далі ніж я собі уявляв.

Paul Che
Підприємець

Автоматичний розрахунок курсових різниць

Автоматичний розрахунок курсових різниць

Реєструйте покупку і продаж валюти в готівковій або безготівковій формі одним документом. Комісія при обміні валюти буде списана з каси або рахунку. Курсова різниця буде автоматично розрахована на основі обмінного курсу операції і собівартості проданої валюти щодо основної валюти обліку.

Реєструйте оплату постачальника

Реєструйте оплату постачальника

Реєструйте оплату постачальника в валюті відмінній від валюти закупівлі. Dilovod автоматично розрахує обмінний курс. В результаті проведення платежу буде виконано списання коштів з каси в валюті здійснення платежу і залік заборгованості перед постачальником у валюті поставки.

Реєструйте оплату від покупця

Реєструйте оплату від покупця

Реєструйте оплату від покупця у валюті відмінній від валюти продажу. Dilovod автоматично розрахуйте обмінний курс. В результаті проведення платежу буде виконано надходження коштів в касу в валюті здійснення платежу і залік заборгованості покупця у валюті продажу.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Виплачуйте зарплату

Виплачуйте зарплату

Нараховуйте і виплачуйте заробітну плату працівникам у валюті. Перерахунок сум здійснюватиметься автоматично за заданим курсом для взаєморозрахунків з працівниками, який може бути встановлений окремо від комерційного валютного курсу.

Ведіть розрахунки з підзвітними особами у валюті

Ведіть розрахунки з підзвітними особами у валюті

Враховуйте витрати на відрядження, які видаються в іноземній валюті, одночасно у валюті і у валюті, перерахованій у гривні за курсом банку на день здійснення операції. Dilovod автоматично розрахує курсову різницю при розрахунках у валюті і при реєстрації купівлі / продажу валюти.

Задавайте ціни у валюті

Задавайте ціни у валюті

Відпускні ціни можуть бути задані в валюті. При реєстрації рахунків, замовлень і накладних відпускні ціни будуть автоматично перераховані за поточним курсом. При необхідності, вказуйте кілька типів валютних курсів, наприклад, курс Національного банку і комерційний.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в валютному обліку, також дивилися: