Меню Закрити
Maestro Medical, Віталій Ковган

Maestro Medical, Віталій Ковган

Власник компанії з продажу медичного обладнання "Maestro Medical"

maestro.com.ua
Maestro Medical, Віталій Ковган
Про компанію Maestro Medical

Про компанію Maestro Medical

Ми займається продажем, обслуговуванням і ремонтом медичного обладнання в Україні. За час нашого існування нам вдалося створити надійну і професійну команду, яка Не тільки реалізує обладнання для медицини, а й може обслуговувати його і ремонтувати навіть найскладніші несправності. Для нас важливо, щоб клієнт, Який звертається до нас, отримав відповіді на хвилюючі його питання, якісний сервіс і найкраще обладнання за оптимальною ціною.

Maestro Medical співпрацює з такими Україні-і міжнародним компаніями, як Alton, Aton, FireFly, MDK Med, Quanta System, HFMED, ILLUCO, PUSEN, SIUI, SonoScape і багатьма іншими, для того, щоб ви могли мати широкий вибір якісного медичного обладнання. Кожен прилад ми перевіряємо і надаємо гарантію його функціональності.
Чому ми обрали Діловод

Чому ми обрали Діловод

Ми не хотіли користуватись 1С. Нам потрібна була онлайн бухгалтерія для ведення товарного, бухгалтерського та касового обліку. Ми передивилися дуже багато варіантів та зупинилися на Діловоді, так як тут є все, що нам потрібно для роботи.
Про досвід роботи з програмою Діловод

Про досвід роботи з програмою Діловод

Кожен з наших працівників може виставити рахунок, зробити накладну або подивитись актуальну наявність товару на складі. Ми ведемо облік витрат та надходжень по декільком касам та рахункам. Також знаємо скільки продав кожен з менеджерів окремо. Система звітів позволяє мені аналізувати роботу компанії. Регулярно передивляюся баланс, звіт за прибутками та збитками. Все зручно та зрозуміло.

Користувачі, які читали історію компанії Maestro Medical, також дивилися:

27 жовтня 2020 12:20