Меню Закрити
Управління доставкою

Управління доставкою

Dilovod підходить для організації служби доставки для інтернет - магазину, кур'єрською або торгової компанії. Автоматизуйте роботу власної служби доставки або підключіть сторонню. Оформлюйте накладні на відвантаження. Формуйте листи доставки. Розподіляйте їх по кур'єрам, формуйте маршрутні і навантажувальні листи. Контролюйте виручку, розраховуйте вартість доставки і ведіть розрахунки з кур'єрами.
Контролюйте замовлення і оплату по ним

Контролюйте замовлення і оплату по ним

Будьте в курсі стану всіх замовлень і оплати по ним у режимі реального часу. Реєструйте часткову або повну оплату покупця окремим платіжним документом. Контролюйте замовлення покупців за допомогою зручних звітів, дивіться які з замовлень готові до продажу. Аналізуйте взаєморозрахунки, терміни оплати та поставки, статуси, закупівлю, залишок на складі, та резерви.

Обирайте зручний спосіб доставки

Обирайте зручний спосіб доставки

Для доставки замовлень, налаштовуйте власну службу доставки або працюйте зі сторонньою, наприклад, Новою Поштою. Обирайте потрібний тип доставки: самовивіз, доставка службою доставки, доставка кур'єром (експедитором).

Синхронізація з системами TurboSMS і Нова Пошта позбавили нас від рутинної роботи.

Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Підключайте Нову Пошту

Підключайте Нову Пошту

Dilovod інтегрований з Новою Поштою. Щоб почати роботу, знадобитися кілька хвилин. Створюйте експрес-накладні в замовленні покупця або видатковій накладній. Реквізити одержувача підтягнуться за номером телефону або прізвища автоматично з реєстру Нової Пошти. Dilovod автоматично призначить трек-номер. Далі друкуйте маркування, експрес-накладну, штрих-код. Відстежуйте статуси посилок прямо в Dilovod.

Використовуйте точки і маршрути доставки

Використовуйте точки і маршрути доставки

Зберігайте регулярні маршрути в довіднику маршрутів і адресах доставки. За допомогою них оптимізуйте маршрути доставки, деталізуйте точками доставки. Будуйте маршрут в порядку відвідування. Підвищуйте зручність і ефективність формування рейсів, гуртуйте заявки на доставку за напрямками.

Плануйте доставку в пару кліків

Плануйте доставку в пару кліків

Формуйте листи доставки на підставі виписаних накладних, маршрутів і районів доставки. Розподіляйте їх по кур'єрам, формуйте маршрутні і навантажувальні листи. Контролюйте виручку, розраховуйте вартість доставки і ведіть розрахунки з кур'єрами.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розраховуйте вартість доставки

Розраховуйте вартість доставки

Фіксуйте тарифи для клієнтів і для кур'єрів окремо. Розраховуйте вартість доставки автоматично в замовленні покупця, рахунку або накладної відповідно до умов доставки: за кожне замовлення, в залежності від району доставки або фіксованої оплати за день. Якщо оплата фіксована за день, розподіляйте її порівну на кожну доставку, по вазі замовлення або вартості. Фіксуйте вартість доставки товару окремо або включайте в вартість замовлення покупця.

Реєструйте продажі

Реєструйте продажі

За допомогою видаткової накладної фіксуйте факт передачі товарних цінностей покупцеві. При цьому Dilovod автоматично спише товару зі складу і сформує заборгованість покупця по оплаті. У разі попередньої оплати завершить продаж - проведе взаємозалік за розрахунками.

Аналізуйте реалізацію

Аналізуйте реалізацію

Аналізуйте реалізацію по районам, постійним точкам доставки (магазинах) за допомогою зручного звіту про продажі. Контролюйте фінансові результати в розрізі району або точки.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в управлінні доставкою, також дивилися: