Меню Закрити
Управління цінами

Управління цінами

Застосовуйте гнучку цінову політику, використовуючи знижки, націнки, відстрочки платежів. Формуйте відпускні ціни на підставі прайсових цін постачальника, фактичних цін закупівлі, попередніх відпускних цін або довільно розрахованих цін.
Реєструйте закупівельні ціни автоматично

Реєструйте закупівельні ціни автоматично

Dilovod автоматично зареєструє закупівельні ціни у валюті закупівлі із зазначенням постачальника при внесенні документів "Надходження товарів і послуг" або "Введення початкових залишків". Дивіться останні закупівельні ціни, а також історію їх зміни. При необхідності, встановлюйте обмеження доступу до даних про закупівельні ціни окремим користувачам.

 Налаштуйте відпускні ціни

Налаштуйте відпускні ціни

Використовуйте будь-яку кількість категорій цін. Задавайте кожній категорії окремі значення цін (роздрібну, оптову, прайсовую і будь-яку іншу), знижок або налаштуйте автоматичний розрахунок з урахуванням останніх закупівельних цін, прайсових цін постачальника, валютного курсу. Призначайте постачальникам і покупцям постійні умови поставки. При необхідності, встановлюйте обмеження доступу до даних про відпускні ціни окремим користувачам.

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Працюйте з прайс-листами

Працюйте з прайс-листами

Завантажуйте прайс-листи постачальників, використовуйте їх при підборі товару в замовленні або виборі оптимального постачальника. Створюйте власні шаблони прайс-листів, налаштовуйте їх зміст. Додавайте коди і найменування товару, колонки цін, логотип.

 Прискорюйте роботу з цінами

Прискорюйте роботу з цінами

При необхідності змінити ціну для групи товарів застосовуйте пакетне змінення цін. Плануйте автоматичну зміну цін на конкретну дату. Dilovod автоматично зареєструє і збереже історію цін кожного товару.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


 Задавайте ціни у валюті

Задавайте ціни у валюті

Відпускні ціни можуть бути задані в валюті. При реєстрації рахунків, замовлень і накладних валютні відпускні ціни будуть автоматично перераховані за поточним курсом. При необхідності, вказуйте кілька типів валютних курсів, наприклад, курсу національного банку, комерційного.

 Контролюйте цінову політику

Контролюйте цінову політику

Контролюйте цінову політику за допомогою звіту "Прайс-лист". Виводьте і аналізуйте кілька категорій цін, залишки товару, кількість зарезервованого товару. Виконуйте відбір товарів заданої категорії з заданими властивостями, з урахуванням будь-якого з властивостей, по складах і фірмам.

 Друкуйте цінники і етикетки

Друкуйте цінники і етикетки

Налаштуйте власні шаблони цінників і етикеток, використовуючи графіку, штрих коди. вказуйте кілька цін. Друкуйте цінники і етикетки з документів, наприклад, надходження товарів і послуг, переміщення зі складу на склад, пакетне змінення цін.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в управлінні цінами, також дивилися: