Меню Закрити
Облік взаєморозрахунків з підзвітними особами

Облік взаєморозрахунків з підзвітними особами

Автоматизуйте облік грошових коштів, виданих працівникам підприємства під звіт. Реєструйте готівкову і безготівкову видачу, витрату, перевитрати і повернення. Аналізуйте видачу, повернення підзвітних сум і заборгованість за допомогою відомості.
Реєструйте видачу

Реєструйте видачу

Реєструйте видачу грошей під звіт, призначених для здійснення господарських або адміністративних витрат, які обумовлені виробничими потребами або відрядженнями за допомогою видаткового касового або банківського ордера.

Ведіть валютний облік

Ведіть валютний облік

Враховуйте витрати на відрядження, що видаються в іноземній валюті, одночасно у валюті і у валюті, перерахованої у гривні за курсом банку на день здійснення операції. Dilovod автоматично розрахує курсову різницю під час розрахунків у валюті і при реєстрації купівлі / продажу валюти.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Реєструйте витрати і перевитрати

Реєструйте витрати і перевитрати

Витрати підзвітної особи реєструйте документом "Авансовий звіт", при цьому заборгованість працівника перед підприємством буде погашена автоматично. У разі перевитрати авансу, виданого під звіт, буде зареєстрована заборгованість підприємства перед працівником.

Реєструйте повернення

Реєструйте повернення

Фіксуйте повернення виданих коштів до каси, які не були використані підзвітною особою, за допомогою прибуткового касового ордеру.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Аналізуйте підзвітні суми

Аналізуйте підзвітні суми

Аналізуйте видачу, повернення підзвітних сум і заборгованість за допомогою відомості по коштах, виданих під звіт. Налаштуйте відомість зручним чином: виконуйте відбір по співробітниках, гуртуйте по співробітниках, реєстраторам, документам.

Використовуйте спрощений облік

Використовуйте спрощений облік

У разі, якщо немає необхідності вести повноцінний облік з підзвітними особами, скористайтеся спрощеним варіантом обліку - враховуйте кошти видані під звіт без використання "Авансового звіту".

Створюйте друковані форми

Створюйте друковані форми

Створюйте друковані форми для будь-якого документа, на підставі шаблону. Або налаштуйте самостійно один або кілька шаблонів друкарських форм. Наприклад, для авансового звіту або прибуткового касового ордера. Додайте на документах логотип, налаштуйте параметри друку.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку взаєморозрахунків з підзвітними особами, також дивилися: