Меню Закрити
Облік складу

Програма для обліку складу

Організуйте правильно роботу складу, щоб уникнути втрат і збільшити прибуток підприємства. Контролюйте надходження, рух всередині складу, вибуття товару і оплату за нього. Оформляйте списання, оприбуткування надлишків, виконуйте інвентаризацію в будь-який час. Програма складського обліку дасть можливість бути завжди в курсі скільки товарів на вашому складі і що необхідно закупити.
Легкий старт у програмі автоматизації складу

Легкий старт у програмі автоматизації складу

Почніть вести облік на складі з автоматичного завантаження початкових залишків у складську програму. Якщо їх немає, просто приступайте до роботи в системі.

Налаштовуйте ролі та доступ у системі керування складом

Налаштовуйте ролі та доступ у системі керування складом

Налаштуйте інтерфейс і рівні доступу до даних в залежності від ролі користувача. Програма для складського обліку Dilovod дозволяє налаштувати роль для власника, бухгалтера, продавця, касира, менеджера, комірника, торгового агента, логіста або будь-якій іншій ролі.

Я швидко можу побачити рух товару в своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу. Мені подобається абсолютно все.

Тамара Семенівська
Co - owner, CEO "Kids Rainbow"

Автоматизація обліку товарів на складі

Автоматизація обліку товарів на складі

Автоматизуйте роботу складу, прискорюйте процес списання, оприбуткування та інвентаризації товару за допомогою сканера штрих-кодів, підключивши його до програми обліку матеріалів на складі. Створюйте в Dilovod чеки і етикетки будь-якого формату, підключайте принтер чеків і етикеток для їх друку. Автоматизуйте керування складом. Наприклад, для швидкої роботи з товаром використовуйте пошук за кодом, найменуванням або артикулом.

Налаштовуйте індивідуальний облік у системі складського обліку

Налаштовуйте індивідуальний облік у системі складського обліку

Налаштуйте облік магазину складу з урахуванням потреб вашого підприємства. У Dilovod доступний партіонний, сортовий облік, облік різновидів товарів, в декількох одиницях виміру, в упаковках, в наборах, за серійними номерами, ваговий облік. Працюйте з декількома складами.

Підключайте служби доставки в системі обліку складу

Підключайте служби доставки в системі обліку складу

Керуйте в Dilovod власної доставкою або підключайте сторонню, наприклад Нову Пошту. Створюйте і друкуйте транспортні накладні, маркування, відстежуйте місцезнаходження посилок. Повідомляйте клієнтів про статус замовлення по sms.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Контролюйте взаєморозрахунки у програмі управління складом

Контролюйте взаєморозрахунки у програмі управління складом

Контролюйте взаєморозрахунки з покупцями та постачальниками в режимі реального часу за допомогою програми обліку складу та продажу. Реєструйте надходження від покупців, оплати постачальникам, переміщення коштів між касами і рахунками, вносьте поточні витрати діяльності, виплату ЗП, податки і т.д. Програма управління складом Dilovod дозволяє завантажувати виписки з банківських рахунків онлайн або з файлу.

Слідкуйте за результатами в програмі для складу та торгівлі

Слідкуйте за результатами в програмі для складу та торгівлі

Оперативно відстежуйте Ваш склад online (рух товарів, їх залишки та собівартість) за допомогою детальних складських звітів. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання, підтримувати оптимальний асортимент, ефективно управляти роботою складу. Звіт "Аналіз запасів" допоможе проаналізувати найбільш ходові позиції або ті, які не користуються попитом. Програма підходить для інвентаризації складу. Процедура інвентаризації з сервісом Dilovod стане простою і швидкою. Інформація про складський облік та торгівлю стане прозорою та доступною. Кількість складів і торгових точок в Dilovod не обмежена.

Розширюйте можливості за допомогою автоматизації складського обліку

Розширюйте можливості за допомогою автоматизації складського обліку

Софт для складського обліку Dilovod має оптимальний функціонал для малого бізнесу. Крім ведення обліку на складі, ви також можете вести управлінський, бухгалтерський облік та складати звітність в одній програмі за доступною ціною. Підключайте до облікової системи власний інтернет-магазин.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку складу, також дивилися: