Меню Закрити
Облік складу

Програма для обліку складу

Організуйте правильно роботу складу, щоб уникнути втрат і збільшити прибуток підприємства. Контролюйте надходження, рух всередині складу, вибуття товару і оплату за нього. Оформляйте списання, оприбуткування надлишків, виконуйте інвентаризацію в будь-який час. Програма складського обліку дасть можливість бути завжди в курсі скільки товарів на вашому складі і що необхідно закупити.

Легкий старт

Почніть вести облік на складі з автоматичного завантаження початкових залишків. Якщо їх немає, просто приступайте до роботи в системі.

Налаштуйте ролі і доступ

Налаштуйте інтерфейс і рівні доступу до даних в залежності від ролі користувача. Програма для складського обліку Dilovod дозволяє налаштувати роль для власника, бухгалтера, продавця, касира, менеджера, комірника, торгового агента, логіста або будь-якій іншій ролі.

Я швидко можу побачити рух товару в своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу. Мені подобається абсолютно все.

Тамара Семенівська
Co - owner, CEO "Kids Rainbow"

Автоматизація обліку товарів на складі

Прискорюйте процес списання, оприбуткування та інвентаризації товару за допомогою сканера штрих-кодів. Створюйте в Dilovod чеки і етикетки будь-якого формату, підключайте принтер чеків і етикеток для їх друку. Для швидкої роботи з товаром використовуйте пошук по коду, найменуванню або артикулу.

Налаштуйте індивідуальний облік

Налаштуйте облік магазину складу з урахуванням потреб вашого підприємства. У Dilovod доступний партіонний, сортовий облік, облік різновидів товарів, в декількох одиницях виміру, в упаковках, в наборах, за серійними номерами, ваговий облік. Працюйте з декількома складами.

Підключайте служби доставки

Керуйте в Dilovod власної доставкою або підключайте сторонню, наприклад Нову Пошту. Створюйте і друкуйте транспортні накладні, маркування, відстежуйте місцезнаходження посилок. Повідомляйте клієнтів про статус замовлення по sms.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Контролюйте взаєморозрахунки

Контролюйте взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками в режимі реального часу. Реєструйте надходження від покупців, оплати постачальникам, переміщення коштів між касами і рахунками, вносьте поточні витрати діяльності, виплату ЗП, податки і т.д. Програма управління складом Dilovod дозволяє завантажувати виписки з банківських рахунків онлайн або з файлу.

Відстежуйте результати

Оперативно відстежуйте рух товарів, їх залишки і собівартість за допомогою детальних складських звітів. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання, підтримувати оптимальний асортимент, ефективно управляти роботою складу. Звіт "Аналіз запасів" допоможе проаналізувати найбільш ходові позиції або ті, які не користуються попитом. Процедура інвентаризації з сервісом Dilovod стане простою і швидкою. Кількість складів і торгових точок в Dilovod не обмежена.

Розширюйте можливості

Софт для складського обліку має оптимальний функціонал для малого бізнесу. Ведіть управлінський, бухгалтерський облік і здавайте звітність в одній програмі, за доступною ціною. Підключайте до обліковій системі власний інтернет-магазин.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку складу, також дивилися: