Меню Закрити
Облік роботи менеджерів

Облік роботи менеджерів

Налагоджуйте зручну роботу з менеджерами, ведіть облік часу, призначайте завдання, плануйте ділові контакти. Аналізуйте ефективність роботи менеджерів. Розраховуйте винагороду автоматично на підставі результатів роботи.
Ведіть облік по менеджерам

Ведіть облік по менеджерам

Щоб вести облік продажів, закупівель і заборгованості по менеджерам, торговим агентам або реалізаторам, заповніть довідник співробітників, виконайте налаштування обліку по менеджерам. Налаштуйте ролі для кожної групи співробітників, а потім рівень доступу. Відкривайте доступ тільки до потрібних документів та відомостей. Виконуйте персональні налаштування менеджеру, наприклад, мову інтерфейсу, склад команд меню і запрошуйте до спільної роботи.

Призначайте завдання менеджерам

Призначайте завдання менеджерам

Реєструйте завдання менеджерам, зв'язуйте їх з клієнтами, замовленнями, договорами, налаштовуйте їх статуси і витрати на їх виконання. На підставі завдання менеджер може планувати ділові контакти.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Ведіть облік часу

Ведіть облік часу

Ведіть облік робочого часу ваших співробітників, витраченого на виконання завдань, проектів, замовлень, договорів за допомогою тайм-трекінгу. На підставі цих відомостей розраховуйте заробітну плату працівників, формуйте акти виконаних робіт замовнику.

Керуйте роботою з клієнтами

Керуйте роботою з клієнтами

Керуйте вашими лідамі, угодами, замовленнями і рахунками. Налаштуйте етапи роботи з угодами і клієнтами, використовуючи статуси. Призначайте кожному етапу свій колір і порядок в списку для зручного проведення клієнта по воронці продажів. Закріплюйте менеджера за покупцем або постачальником. При продажу або закупівлі, Dilovod автоматично зафіксує її за обраним менеджером.

Розраховуйте автоматично винагороду

Розраховуйте автоматично винагороду

Нараховуйте винагороду для менеджерів з продажу, налаштовуйте автоматичний розрахунок преміальних у вигляді відсотка від продажів товарів і послуг або від отриманого прибутку. Dilovod автоматично розрахує відсоткову винагороду менеджера під час продажу.

Дивіться суми бонусів

Дивіться суми бонусів

Аналізуйте інформацію про нараховані суми бонусів менеджеру в розрізі кожного документа продажу. Налаштуйте кожному менеджеру доступ до тієї частини звіту, де відображені його суми бонусів.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Журнал дій користувача

Журнал дій користувача

Dilovod реєструє усі дії користувачів (створення, зміна, проведення, видалення), які були здійснені з документом або елементом довідників. Таким чином, наприклад, якщо товар А був перейменований в Б - Ви зможете це відстежити.

Аналізуйте результати

Аналізуйте результати

Аналізуйте результати продажів або закупівель в розрізі менеджерів за допомогою зручних звітів. Контролюйте суму продажів по менеджеру в розрізі замовлень, за якими відбувся продаж, їх собівартість, прибуток. Контролюйте дебіторську і кредиторську заборгованість в розрізі менеджерів в звітах про взаємні розрахунки з покупцями або постачальниками.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку роботи менеджерів, також дивилися: