Меню Закрити
Облік професійних послуг

Облік професійних послуг

Ведіть повноцінний облік продажу професійних послуг онлайн. Фіксуйте взаємини з клієнтами, працюйте з договорами, рахунками, актами виконаних робіт. Відстежуйте цінність виконаної вами роботи, щоб дізнатися які клієнти найбільш вигідні для вас.
Онлайн 24/7

Онлайн 24/7

Ви і ваші співробітники можете багато пересуватися по місту або країні протягом робочого дня. Час в дорозі теж може бути проведено з користю завдяки хмарному програмному забезпеченню. Неважливо де ви знаходитеся, доступ до інформації про клієнтів, договорів, рахунків, актів та інших документів доступні для роботи 24/7.

Почніть день з планування

Почніть день з планування

Плануйте ділові контакти і задачі на день прямо в Dilovod. Зв'язуйте завдання з клієнтами, замовленнями, договорами. Налаштуйте задачам статуси, вказуйте витрати на їх виконання. Розподіляйте задачі по співробітниках, ведіть облік робочого часу на їх виконання. Реєструйте події по діловим контактам, наприклад, результати переговорів, або нагадування на дату та час.

Працюйте з командою

Працюйте з командою

Запрошуйте для спільної роботи партнерів, бухгалтера і співробітників. Призначайте кожному роль, налаштовуйте інтерфейс і рівні доступу до документів.
Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Dugus
Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Користуюся програмою вже більше 3-х років. Я працюю в сфері обслуговування. Всім задоволений, дуже багато можливостей у програми які допомагають робити аналітику і виводити статистику.

Юлія Філоненко
Юлія Філоненко
підприємець

Чудова програма для малого бізнесу !! Дуже оперативна технічна підтримка. Завжди допоможуть, пояснять в будь-яких ситуаціях.

Mexkiev
Mexkiev
підприємець

Хотіла б висловити свою вдячність за роботу Ваших менеджерів, завжди все чітко пояснюють і вирішують питання по роботі оперативно. Спасибі Вам, користуюся програмою з задоволенням! 🙌🏻

Контролюйте грошові потоки

Контролюйте грошові потоки

Контролюйте всі грошові потоки вашого бізнесу в режимі реального часу. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі і на банківських рахунках в 1 клік. Завантажуйте платежі з системи клієнт-банк. Ведіть облік грошових коштів і взаєморозрахунків у валюті.

Справляєте враження на ваших клієнтів

Справляєте враження на ваших клієнтів

Збирайте точні відомості про ваших клієнтів, щоб мати чітке уявлення про їхні потреби. Реєструйте зміст дзвінків, переговорів, листування та SMS, фіксуйте договірні умови (категорії цін, валюту, форму оплати, відстрочки, знижки), призначайте спосіб ведення взаєморозрахунків за договором.
Швидко реагуйте на звернення клієнтів завдяки миттєвому доступу до даних в потрібний час.

Визначайте вигідних клієнтів

Визначайте вигідних клієнтів

Ведіть облік робочого часу, витраченого на клієнтів або проекти. Контролюйте бюджети проектів. Переглядайте історію їх транзакцій, фіксуйте додаткові витрати, щоб дізнатися які з клієнтів найбільш вигідні для вашого бізнесу.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Працюйте з документами

Працюйте з документами

Реєструйте угоди, договори, угоди. Виставляйте рахунки клієнтам на основі часу, проекту, авансового платежу, виконаних робіт. Реєструйте платежі на підставі первинних документів, таких як замовлення, рахунки. Підписуйте акти виконаних робіт. Всі реквізити в документи Dilovod підтягне автоматично.

Допоможіть клієнтам запам'ятати вас

Допоможіть клієнтам запам'ятати вас

Кожен документ, який отримають від вас ваші клієнти може працювати на імідж вашої компанії. Додайте в документи елементи фірмового стилю за допомогою конструктора друкованих форм. Налаштуйте вид рахунків, замовлень, накладних, актів виконаних робіт, чеків, прайс-листів. Вставте в документи логотип, печатку і факсиміле.

Розширюйте можливості за допомогою API

Розширюйте можливості за допомогою API

Якщо на вашому сайті є форма для заявки на надання послуг, інтегруйте його з Dilovod. Всі заявки автоматично потраплять у вашу базу. Існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в програмі для обліку послуг, також дивилися: