Меню Закрити
Облік накладних витрат

Облік накладних витрат

Ведіть облік накладних витрат, розраховуйте і розподіляйте в собівартість конкретних товарів пропорційно обраної бази. Аналізуйте їх величину, знаходьте резерви для оптимізації.
Ведіть облік накладних витрат

Ведіть облік накладних витрат

Ведіть облік додаткових витрат, пов'язаних з виробництвом і придбанням всієї продукції підприємства, управлінням і збутом. Наприклад, витрат на утримання, експлуатацію та ремонт обладнання, будівель, офісу, споруд. А також, витрати на доставку товару, митні платежі, вартість транспортування, робіт з навантаження і відвантаження, зберігання, упаковку, брак, простої і ін.

Реєструйте накладні витрати при закупівлі товару

Реєструйте накладні витрати при закупівлі товару

Реєструйте накладні витрати, пов'язані з надходженням товару від постачальника, такі як витрати на доставку товару, митні платежі, вартість транспортування, робіт з навантаження і відвантаження, на собівартість придбаних товарів. Розподіляйте їх в процентному співвідношенні пропорційно їх вартості або кількості в прибутковій накладній.

За допомогою програми вирішив ті завдання які поставив перед собою і навіть більше тому як логіка програми закладено набагато далі ніж я собі уявляв.

Paul Che
Підприємець

Відносьте витрати на замовлення

Відносьте витрати на замовлення

Контролюйте витрати по кожній угоді, відносьте витрати на конкретне замовлення покупця або виробниче замовлення. Розподіляйте їх в процентному співвідношенні пропорційно їх вартості. Аналізуйте віднесені витрати і фінансові результати за замовленням покупця за допомогою звіту "Прибутки і збитки".

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Оптимізуйте накладні витрати

Оптимізуйте накладні витрати

Аналізуйте собівартість товару в розрізі всіх зафіксованих витрат в тому числі і накладних за допомогою звіту "Відомість по складу". Визначайте величину накладних витрат. Аналізуйте собівартість "другорядних" складових, операційний прибуток. Знаходьте резерви для оптимізації накладних витрат.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові налаштування, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію обліку накладних витрат та інших функцій, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку накладних витрат, також дивилися: