Меню Закрити
Облік комісійної торгівлі

Облік комісійної торгівлі

Ведіть облік комісійної торгівлі в Dilovod в ролі комісіонера чи комітента. Реєструйте угоди комісії на продаж і купівлю, вказуйте умови для автоматичного нарахування комісійної винагороди, оформляйте документи з передачі / прийому на комісію і звіти про здійснені продажі комісійного товару.
Реєструйте договори комісії

Реєструйте договори комісії

Ведіть облік комісійної торгівлі та вказуйте деталі взаєморозрахунків у договорі комісії, в залежності від того комітент ви або комісіонер. Фіксуйте номер, період дії угоди, найменування при цьому сформується автоматично. Обирайте спосіб розрахунку комісійної винагороди та умови для її автоматичного нарахування: відсоток від прибутку або від суми продажу.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Передавайте товар на комісію

Передавайте товар на комісію

Якщо ви комітент, фіксуйте особу, яка приймає товар під реалізацію. Реєструйте передачу товарів комісіонеру у розрізі договорів комісії за допомогою видаткової накладної.

Оформлюйте повернення від комісіонера

Оформлюйте повернення від комісіонера

Оформлюйте повернення від комісіонера. Вказуйте покупця, що прийняв товар на реалізацію і договір комісії. Фіксуйте список товарів, що повертаються.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Звіт комісіонера про реалізацію товару

Звіт комісіонера про реалізацію товару

Формуйте звіти по комісіонерам, використовуючи автозаповнення документів у розрізі договорів комісії. Звіряйте отримані дані зі звітом, поданим комісіонером. Аналізуйте виплачені винагороди комісіонерам. Зберігайте або друкуйте звіт для подальшої обробки.

Контролюйте розрахунки з комісіонером

Контролюйте розрахунки з комісіонером

Контролюйте розрахунки з комісіонером, залишки і реалізацію товару, переданого комісіонеру за допомогою зручного звіту. Налаштовуйте звіт, вказуйте параметри для відбору, встановлюйте групування, склад та порядок розташування колонок.

Приймайте товар на комісію

Приймайте товар на комісію

Якщо ви комісіонер, фіксуйте контрагента, який передав товар на реалізацію. Реєструйте прийом товарів від комітента у розрізі договорів комісії за допомогою прибуткової накладної.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Оформлюйте повернення комітенту

Оформлюйте повернення комітенту

Оформляйте повернення товарів, які не були продані, постачальникам. Вказуйте комітента, що передав товар на реалізацію і договір комісії. Фіксуйте список товарів, що повертаються.

Звіт комітенту про реалізацію товару

Звіт комітенту про реалізацію товару

Формуйте звіт комітенту після продажу за обраний період, фіксуйте продані товари, а також суму до сплати комітенту за продані позиції.. Зберігайте або друкуйте звіт для подальшої обробки.

Контролюйте розрахунок з комітентом

Контролюйте розрахунок з комітентом

Контролюйте розрахунки з комітентом, наявність і реалізацію товару, прийнятого від комітента. Налаштуйте звіт, вказуйте умови відбору даних, групування, склад колонок, період. Проводьте переоцінку товарів комітента за допомогою пакетної зміни цін.

Люди, зацікавлені в обліку коміссійної торгівлі, також дивилися: