Меню Закрити
Облік доходів і витрат

Облік доходів і витрат

Організуйте правильне ведення навчання доходів та витрат організації, щоб безпомилково визначити фінансові результати. Ведіть облік доходів і витрат в спрощеному вигляді, фіксуючи тільки доходи і собівартість реалізації або в звичайному, в розрізі статей доходів і витрат.
Ведіть облік доходів

Ведіть облік доходів

Ведіть облік грошових коштів або матеріальних цінностей , отриманих в результаті звичайних видів діяльності та за певний період. Наприклад, такі як виручка від продажу товарів, плата за виконання робіт та надання послуг, орендна плата та роялті, ліцензійні платежі. А також інших доходів, наприклад, прибутку, отриманого підприємством у результаті спільної діяльності, або простроченої кредиторської заборгованості та інші.

Ведіть облік витрат

Ведіть облік витрат

Ведіть облік витрат у спрощеному вигляді, фіксуючи собівартість реалізації товарів та послуг, або в розширеному, враховуючи вартість ресурсів, використаних в процесі господарської діяльності за певний проміжок часу за видами діяльності і інших витрат.

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Ведіть облік накладних витрат

Ведіть облік накладних витрат

Ведіть облік додаткових витрат до основних витрат для забезпечення діяльності. Розподіляйте накладні витрати при закупівлі товару пропорційно обраному критерію, наприклад, його вартості або кількості. Реєструйте додаткові витрати по замовленню покупця, включаючи їх у собівартість реалізації товару або наданих послуг.

Ведіть облік доходів і витрат за статтями

Ведіть облік доходів і витрат за статтями

Ведіть облік доходів і витрат в розрізі статей доходів і витрат. Застосовуйте довідники для зберігання інформації за статтями доходів. Використовуйте цю інформацію при реєстрації документів, що впливають на доходи, таких як відвантаження (надання послуг), роздрібний продаж, оприбуткування надлишків і інші.

Аналізуйте доходи

Аналізуйте доходи

Проводьте аналіз доходів у розрізі статей доходів, періодів, підрозділів, організацій (підприємців) за допомогою зручного звіту про доходи. Налаштовуйте звіт у зручному вигляді, групуйте за статтями доходів чи підрозділами.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Аналізуйте витрати

Аналізуйте витрати

Проводьте аналіз витрат у розрізі статей витрат, періодів, підрозділів і організації (підприємців). Налаштовуйте звіт у зручному вигляді, групуйте за організаціями (фізичними особами), підставами взаєморозрахунків, статтями витрат.

Аналізуйте баланс підприємства

Аналізуйте баланс підприємства

Проводьте аналіз змін активів і пасивів підприємства за допомогою зрозумілого звіту «Баланс».

Аналізуйте прибутки та збитки

Аналізуйте прибутки та збитки

Аналізуйте фінансові результати роботи організації, оцінюйте ефективність діяльності за потрібний період за допомогою зручного звіту «Прибутки та збитки». Або дивіться ту ж інформацію в довідковій інформації до замовлення або угоді. Деталізуйте звіт за статтями, підприємцями, контрагентами, замовленнями. Контролюйте загальні підсумки, наприклад, відсоток рентабельності. Виведіть ярлик налаштованного звіту на робочий стіл для швидкого доступу. Друкуйте або зберігайте звіт у форматі ексель або pdf.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в управлінні обліку доходів і витрат, також дивилися: