Меню Закрити
Облік договорів

Облік договорів

Реєструйте угоди і договори, формуйте реєстр. Створюйте ділові контакти і завдання на основі договорів, реєструйте замовлення, виставляйте рахунки та інші документи. Відстежуйте стан угод за допомогою статусів, контролюйте терміни і оплату.
Створюйте реєстр договорів

Створюйте реєстр договорів

Реєструйте угоди і договори. Зберігайте всю необхідну інформацію про них: номер, дата укладення, контрагенти, виконавці, узгоджувачі, графіки платежів, предмет договорів, відповідальних менеджерів.

Створюйте документи на основі договорів

Створюйте документи на основі договорів

Фіксуйте ділові контакти на підставі договору. Створюйте новий договір на основі поточного, виставляйте рахунок покупцю або постачальнику. Фіксуйте надходження товарів і послуг, надходження і витрату грошей, зміну цін, відвантаження на підставі договору. Оформлюйте повернення постачальнику, повернення від покупця. Реєструйте замовлення покупця на основі договору з покупцем. Реєструйте замовлення постачальнику, замовлення на виробництво. Створюйте акт звірки на підставі договору.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування

Скористайтеся пошуком

Скористайтеся пошуком

Працюйте з функцією пошуку, що дозволяє легко і швидко знайти потрібний договір по номеру. Виконуйте відбір по контрагенту, найменуванню, виду або типу договору. Знаходьте все пов'язані документи з договором в один клік.

Відстежуйте статуси договорів

Відстежуйте статуси договорів

Налаштуйте статуси договорам, наприклад, переговори, узгодження, підписання, діє, закритий. Для оптимізації роботи з великим об'ємом документів, призначте кожному статусу свій колір. Міняйте статус в залежності від стану угод, вносьте примітки для кожного зміни. Історію змін Dilovod збереже автоматично.

Контролюйте терміни виконання договору

Контролюйте терміни виконання договору

Зв'язуйте завдання з договорами, щоб контролювати терміни, наприклад, дату узгодження або подовження договору, оплату. Розподіляйте завдання по співробітниках, ведіть облік робочого часу на їх виконання.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Взаєморозрахунки за договором

Взаєморозрахунки за договором

Ведіть взаєморозрахунки з контрагентами на підставі договору. Фіксуйте договірні умови - категорії цін, валюти, спосіб доставки, форму оплати, відстрочення та знижки з подальшою підстановкою в рахунку і накладні.

Друковані форми договорів

Друковані форми договорів

Формуйте друковану форму договору на підставі шаблону або налаштуйте власні друковані форми. Додавайте до договору власний логотип, налаштовуйте параметри друку. Виводьте будь-який договір на друк або зберігайте його в зручному форматі.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку договорів, також дивилися: