Меню Закрити
Облік грошових коштів

Облік грошових коштів

Контролюйте всі грошові потоки вашого бізнесу в режимі реального часу. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі та на банківських рахунках в 1 клік!
Контролюйте грошові потоки 24/7

Контролюйте грошові потоки 24/7

Контролюйте та обліковуйте всі грошові потоки: розрахунки з покупцями, постачальниками, власниками, внутрішнє переміщення грошових коштів і інші доходи. Також контролюйте оприбуткування роздрібного виторгу, списання коштів на витрати, виплату заробітної плати, оплату податків, фінансові інвестиції, кошти на купівлю та продаж валюти. Ведіть облік кредитів і позик, банківської комісії та засобів, виданих під звіт. Використовуйте будь-яку кількість валют, банківських рахунків, кас і статей обліку руху коштів. Автоматизація обліку грошових коштів дозволяє зменшити помилки, підвищити точність фінансової звітності та забезпечити оперативний доступ до фінансових даних у реальному часі.
Спрощуйте роботу з платежами

Спрощуйте роботу з платежами

Спростіть ведення платежів, одноразово налаштувавши реквізити. Використовуйте вже налаштовані в програмі статті руху грошових коштів або налаштуйте власні, щоб зробити фінансові звіти та облік зрозумілими для себе. Таким чином ви адаптуєте систему під специфічні потреби вашого бізнесу та підвищите ефективність управління фінансами.

Дізнайтесь, на що здатен Dilovod
Почніть 7-денну безкоштовну пробну версію. Кредитна картка не потрібна.

Скорочуйте час на роботу з платежами

Скорочуйте час на роботу з платежами

Реєструйте платежі на підставі первинних документів, таких як замовлення, рахунки, накладні. Далі програма автоматично заповнить реквізити та виконає розрахунок статусу оплати рахунку або замовлення. Для прискорення роботи використовуйте можливість оплати по декількох операціях в одному платежі, що дозволяє ефективніше розподіляти кошти та вести облік.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування
Завантажуйте платежі автоматично

Завантажуйте платежі автоматично

Наша програма підтримує всі формати виписок основних банків України, тому якщо ви використовуєте Клієнт-банк, наша програма автоматично завантажить ваші грошові перекази (банківські виписки) в режимі онлайн або попередньо розвантаженого файлу для подальшого обліку. Також ви можете інтегрувати свій сайт для реєстрації грошових переказів за допомогою API Dilovod.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.

Формуйте касові документи

Формуйте касові документи

Формуйте регламентовані касові документи — прибуткові та видаткові касові ордери, відомості на виплату заробітної плати, касову книгу. Нумерація касових ордерів виконується автоматично з контролем унікальності номера, що дозволяє уникнути дублювання та помилок. Крім того, система дозволяє швидко генерувати звіти за будь-який період, що сприяє кращому контролю, обліку та аналізу фінансових операцій. Забезпечте ефективність роботи каси та впорядкуйте фінансові документи за допомогою нашої програми, щоб оптимально розподіляти кошти.
Переглядайте звіти про рух грошових коштів

Переглядайте звіти про рух грошових коштів

Наша програма дозволяє формувати звіти, що містять як зведену інформацію по вхідних і вихідних платежах, так і реєстр платежів. Ви можете самостійно налаштувати форму звітів і зберегти налаштування для подальшого використання. Ці звіти допоможуть вам відстежувати грошові потоки, аналізувати витрати і доходи, вести облік грошових коштів та приймати обґрунтовані рішення щодо управління коштами.

Швидке демо

Шукаєш краще рішення для свого бізнесу?
Замовляй онлайн-демонстрацію, та дізнайся на що здатен Dilovod за 15 хвилин!


Налаштуйте спільний доступ

Налаштуйте спільний доступ

Ви можете самостійно налаштувати рівень доступу для користувачів у вашій системі обліку. Це означає, що ви можете заборонити доступ до перегляду всіх транзакцій, або дозволити переглядати тільки деякі банківські рахунки та каси. Така гнучкість дозволяє забезпечити необхідний рівень конфіденційності та безпеки фінансових даних. Крім того, ви можете налаштувати доступ до інших функцій та модулів системи, дозволити різним співробітникам працювати тільки з тими даними, які необхідні для виконання їхніх обов'язків. Це допомагає уникнути несанкціонованого доступу до важливої інформації, підвищує загальну безпеку системи та забезпечує більш ефективний облік грошових коштів.
Ведіть облік декількох підприємств в одній базі

Ведіть облік декількох підприємств в одній базі

Якщо ваша компанія складається з декількох підприємств або ФОП, буде зручно вести їх облік в одній загальній базі даних. Це дозволить використовувати загальні довідники контрагентів і статей, а також формувати консолідовані звіти з можливістю виключення внутрішніх (транзитних) платежів, що сприяє більш ефективному управлінню коштами.

Часті запитання


Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку грошових коштів, також дивилися: