Меню Закрити
Облік грошових коштів

Облік грошових коштів

Контролюйте всі грошові потоки вашого бізнесу в режимі реального часу. Отримуйте актуальну інформацію про залишки, надходження і витрати грошових коштів в касі і на банківських рахунках в 1 клік!
Контролюйте грошові потоки 24/7

Контролюйте грошові потоки 24/7

Контролюйте в Dilovod розрахунки з покупцями, постачальниками, власниками, внутрішнє переміщення коштів і інші доходи. А також, оприбуткування роздрібної виручки, списання коштів на витрати, виплату заробітної плати, оплату податків, фінансові інвестиції, купівлю та продаж валюти. Ведіть облік кредитів і позик, банківської комісії і засобів виданих під звіт. Використовуйте будь-яку кількість валют, банківських рахунків, кас і статей руху грошей.
Спрощуйте роботу з платежами

Спрощуйте роботу з платежами

Спростіть введення платежів, одноразово налаштувавши реквізити. Використовуйте вже налаштовані в Dilovod статті руху грошових коштів або налаштуйте власні, щоб зробити фінансові звіти зрозумілими для себе.

Дізнайтесь, на що здатен Dilovod
Почніть 7-денну безкоштовну пробну версію. Кредитна картка не потрібна.

Скорочуйте час на роботу з платежами

Скорочуйте час на роботу з платежами

Реєструйте платежі на підставі первинних документів, таких як замовлення, рахунки, накладні. Далі Dilovod автоматично заповнить реквізити платежу і виконає розрахунок статусу оплати рахунку або замовлення. Для прискорення роботи використовуйте можливість оплати по декількох операціях в одному платежі.

Дуже простий функціонал можна всьому навчитися за кілька днів.

Dugus
підприємець, сфера обслуговування
Завантажуйте платежі автоматично

Завантажуйте платежі автоматично

Dilovod підтримує всі формати виписок основних банків України, тому якщо ви використовуєте Клієнт-банк, Dilovod автоматично завантажить ваші платежі (банківські виписки) в режимі онлайн або попередньо розвантаженого файлу. Також ви можете інтегрувати свій сайт для реєстрації платежів за допомогою API Dilovod.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.

Формуйте касові документи

Формуйте касові документи

Формуйте регламентовані касові документи - прибуткові та видаткові касові ордери, відомості на виплату заробітної плати, касову книгу. Нумерація касових ордерів виконується автоматично з контролем унікальності номера.
Переглядайте звіти про рух грошей

Переглядайте звіти про рух грошей

Dilovod дозволяє формувати звіти, що містять як зведену інформацію по вхідних і вихідних платежах, так і реєстр платежів. Ви можете самостійно налаштувати форму звітів і зберегти налаштування для подальшого використання.

Швидке демо

Шукаєш краще рішення для свого бізнесу?
Замовляй онлайн-демонстрацію, та дізнайся на що здатен Dilovod за 15 хвилин!


Налаштуйте спільний доступ

Налаштуйте спільний доступ

Ви можете самостійно заборонити доступ до перегляду всіх платежів, або дозволити переглядати тільки деякі банківські рахунки і каси.
Ведіть облік декількох підприємств в одній базі

Ведіть облік декількох підприємств в одній базі

Якщо ваша компанія складається з декількох підприємств або ФОП, буде зручно вести їх облік в одній загальній базі даних. Це дозволить використовувати загальні довідники контрагентів і статей, а також формувати консолідовані звіти з можливістю виключення внутрішніх (транзитних) платежів.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в обліку грошових коштів, також дивилися: