Меню Закрити
Торгівля на Prom.ua

Торгівля на Prom.ua

Синхронізуйте свій інтернет-магазин на Prom.ua з онлайн-сервісом Dilovod за пару кліків. Dilovod автоматично буде підтримувати на вашому сайті в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси. Замовлення з Prom автоматично потраплятиме в облікову програму. При цьому існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. З Dilovod стане можливим об'єднати співробітників, склади, торговельні точки, клієнтів і постачальників в єдиний процес.

Легкий старт

Онлайн-бухгалтерія Dilovod має інтеграцію з Prom, тому для початку роботи досить виконати кілька простих дій: зареєструватися в Dilovod, додати ключ API, синхронізувати дані. База в Dilovod автоматично заповниться вже наявними товарами в магазині на Prom.ua. До роботи з замовленнями ви зможете приступити відразу ж.

Завжди актуальна інформація на Prom

Зручний обмін даними з Prom дозволить легко підтримувати в актуальному стані: асортимент товарів, наявність, ціни, статуси замовлень. Все завантажиться автоматично за пару кліків.

Автоматична робота з замовленнями

Замовлення з Prom автоматично потраплять в Dilovod. Існуючі клієнти будуть автоматично ідентифіковані, а нові додані в базу. Номер замовлення, дата, товарні позиції, кількість, ціна, сума, валюта, статус - все підтягнеться автоматично. Ви зможете присвоїти замовлення свій статус, призначити колір, проконтролювати оплату в режимі реального часу.

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.

Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Оптимізуйте роботу з документами

У Dilovod передбачені всі необхідні документи для роботи з покупцями і постачальниками. Швидко здійснюйте продаж товару, створюючи видаткову накладну на підставі замовлення, фіксуйте оплату або додаткові витрати, це значно скоротить час на заповнення кожного документа. Dilovod автоматично спише товар зі складу під час продажу. На підставі замовлення формуйте ТТН для відправки Новою поштою. Відстежуйте місцезнаходження посилки прямо в Dilovod, повідомляйте клієнтів про деталі замовлення і статус по sms. Відстежуйте ланцюжок пов'язаних документів починаючи з замовлення покупця, прикріпіть файл (зображення) або посилання до документа, щоб не втратити важливу інформацію.

Оформляйте документи в фірмовому стилі

Щоб зовнішній вигляд ваших документів виглядав професійно, створюйте власні шаблони друкарських форм документів. Додайте в документи елементи фірмового стилю за допомогою конструктора друкованих форм. Налаштуйте вид рахунків, замовлень, накладних, актів виконаних робіт, чеків, цінників, етикеток і прайс-листів. Додайте в документи логотип, печатку і факсиміле.

Контролюйте складські операції

Оперативно відстежуйте рух товарів, їх залишки і собівартість за допомогою докладних складських звітів. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання і підтримувати оптимальний асортимент. Звіт "Аналіз складських запасів", допоможе бачити найбільш ходові позиції або ті, які не користуються попитом. Процедура інвентаризації з Dilovod стане простою і швидкою. Кількість складів і торгових точок в Dilovod не обмежена.

Керуйте цінами

Використовуйте категорії цін для різних груп клієнтів. Задавайте для кожної категорії окремі значення цін, знижок або налаштуйте автоматичний розрахунок з урахуванням останніх закупівельних цін, прайсових цін постачальника, валютного курсу. Вносьте зміни в відпускні ціни товарів пакетно. Ведіть облік собівартості товарів не тільки в валюті обліку, але і в валюті закупівлі. За допомогою конструктора друкованих форм, налаштовуйте власні форми прайс-листа, цінників і етикеток.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Вибудовуйте відносини з клієнтами

Легко реєструйте нових клієнтів, фіксуйте інформацію про них, відстежуйте історію взаємин. Вишиковуйте персональні комунікації з клієнтами - відзначайте канали залучення, контактні дані, персональні знижки, договори та ін. Фіксуйте дзвінки, листи, ділові контакти. Привласнюйте клієнту статус і колір.

Добирайте оптимального постачальника

Dilovod допоможе підібрати оптимального постачальника за ціною і умовами поставки.
Завантажуйте прайс-листи постачальників в базу і використовуйте їх при підборі товарів і виборі постачальника. Відстежуйте оплати, поставки товарів, заборгованість, проводьте аналіз динаміки зміни цін придбання за допомогою спеціальних звітів.

Контролюйте кошти

Реєструйте надходження від покупців, оплати постачальникам, переміщення коштів між касами і рахунками, поточні витрати діяльності, виплату ЗП, податки і т.д. Переглядайте актуальні дані про рух грошей в режимі реального часу, перебуваючи де завгодно. Завантажуйте виписки з банківських рахунків онлайн або з файлу.

Працюйте в команді

Підключайте до спільної роботи менеджерів, продавців, торгових агентів і комірників. Керуйте доступом до даних в залежності від ролі користувача.
Ведіть облік робочого часу співробітників. Контролюйте продажі по менеджерам і розмір винагороди за результатами роботи. Ставте задачі собі і колегам, зв'язуйте їх з клієнтами, замовленнями, договорами, фіксуйте статуси і витрати на їх виконання.

Розширюйте можливості

Працюйте з "Новою поштою". Створюйте експрес-накладні безпосередньо при відвантаженні товару, друкуйте маркування і відстежуйте статуси посилок прямо в Dilovod. Підключайте онлайн-банкінг Приват 24. Легко завантажуйте виписки в онлайн режимі. Створюйте платежі, формуйте звіти по руху грошових коштів. Повідомляйте клієнтів про деталі замовлення за допомогою сервісу SMS розсилок TurboSMS.

Потрібна допомога?

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати початкові настройки, завантажити початкові залишки, проведуть демонстрацію функціоанала для роботи з prom.ua, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.
Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в функціоналі для торгівлі на prom.ua, також дивилися: