Меню Закрити
Виробництво

Виробництво

Ведіть простий облік одного або декількох виробництв товарів і послуг. Плануйте ресурси, розраховуйте заробітну плату, розраховуйте собівартість. Керуйте закупівлями і складом.
Починайте роботу в 1 клік

Починайте роботу в 1 клік

Dilovod готовий до роботи для обліку виробництва товарів, виробництва послуг з матеріальною складовою, швейних виробництв, будівельних компаній, кафе, їдалень, ресторанів, медичних центрів, виробництва продуктів харчування і напоїв, ведення проектів (it, інжиніринг, маркетинг), рослинництва, салонів краси , сервісних центрів, збирального виробництва, тваринництва та інших. Якщо в списку немає потрібного виду виробництва, налаштуйте його разом зі службою підтримки.

Ведіть облік виробництва

Ведіть облік виробництва

Ведіть спрощений або класичний облік виробництва товарів і послуг. При спрощеному обліку всі виробничі операції, такі як специфікація, рахунок на оплату, списання у виробництво, наряд на виконання робіт, випуск продукції, калькуляція, ви побачите в одному документі - виробничому замовленні. При класичному обліку кожна виробнича операція буде фіксуватися окремим документом.

Облік виробництва товарів

Облік виробництва товарів

Dilovod підтримує індивідуальне (одиничне, проектне), групове, серійне (масове) виробництво. Ведіть облік одного або декількох видів виробництва товару.

Облік послуг виробничого характеру

Облік послуг виробничого характеру

Ведіть простий облік виробництва послуг. Враховуйте накопичення прямих і непрямих витрат, закриття проекту або зміни, проводьте розрахунок фактичної собівартості.
Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Наталія Титаренко
Наталія Титаренко
підприємець, компанія з виробництва металевих, броньованих дверей

Дуже зручний сервіс для ведення бухгалтерії та складання звітності для директора і для бухгалтера. Всі функції працюють чітко, система зрозуміла є багато навчальних ресурсів.

Mexkiev
Mexkiev
підприємець

Хотіла б висловити свою вдячність за роботу Ваших менеджерів, завжди все чітко пояснюють і вирішують питання по роботі оперативно. Спасибі Вам, користуюся програмою з задоволенням! 🙌🏻

Стандартизуйте процеси

Стандартизуйте процеси

Стандартизуйте технологічні процеси за допомогою типових технологічних карт або створіть власні. Вказуйте типовий набір матеріалів і комплектуючих, перелік і порядок робіт для виробництва продукту або послуги. Налаштуйте друковані форми.

Використовуйте специфікації

Використовуйте специфікації

Плануйте виробництво товарів або послуг з використанням типових специфікації на сировину, матеріали, комплектуючі, деталі, складові одиниці або створюйте власні. При необхідності, скористайтеся друкованими формами для друку зведеної інформації про склад специфікацій.

Плануйте витрати

Плануйте витрати

Враховуйте ціни постачальника, собівартість запасів, витрати на відрядження та погодинні розцінки, знос обладнання, податки при плануванні витрат на виробництво.

Плануйте потреби і закупівлі

Плануйте потреби і закупівлі

Плануйте закупівлі і резервуйте матеріали на складі з урахуванням складських залишків, оформлюйте надходження на склад, передавайте матеріали у виробництво, враховуйте виробництво і продаж готової продукції, аналізуйте прибуток.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Керуйте собівартістю

Керуйте собівартістю

Визначайте планову собівартість продукції і послуг, з урахуванням норм витрати, тарифів, прайс-листів постачальників і останніх закупівельних цін. Розраховуйте фактичну собівартість продукції автоматично. Аналізуйте собівартість продукції, оцінюйте відхилення фактичних показників від планових.

Проводьте оплату за нарядами

Проводьте оплату за нарядами

Ведіть облік виробничих індивідуальних і бригадних нарядів. Формуйте перелік робіт за нарядом, визначайте списки виконавців. Проводьте автоматично відрядну оплату за нарядами відповідно до розцінок на готовий вирібвиріб, за видами робіт або погодинну оплату відповідно до фактично витраченого часу. Розраховуйте суми до розподілу. Розраховуйте суми виплат по окремому співробітнику. Використовуйте отримані суми для подальших розрахунків.

Ведіть облік заміни і аналогів

Ведіть облік заміни і аналогів

При відсутності на складі потрібних матеріалів та комплектуючих, закладених спочатку в специфікацію, в процесі виготовлення виробів використовуйте автопідбір матеріалів-аналогів (комплектуючих-аналогів).

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені програмою для обліку виробництва, також дивилися: