Меню Закрити
Програма для магазину продуктів

Програма для магазину продуктів

Перетворіть ваш магазин за допомогою онлайн - сервісу Dilovod. Відстежуйте інформацію про рух грошових коштів в будь-який час. Контролюйте кількість товару на складі магазину, його вартість, термін придатності. Керуйте продажами.
Контролюйте роботу магазину

Контролюйте роботу магазину

Відстежуйте інформацію про рух та наявність конкретного виду товару в режимі 24/7. Спостерігайте за споживчим попитом, щоб не закуповувати зайвий товар і зіткнутися з неліквідами. Проводьте аналіз роботи з постачальниками, працюйте з торговим персоналом, тримайте під контролем грошові кошти і всі операції, пов'язані з ними. Ведіть облік товарів в типах упаковки (штуки, коробки, палети), а також у вагових одиницях зберігання.

Підключайте торгове обладнання

Підключайте торгове обладнання

Підключайте принтер чеків, щоб швидко оформити продаж товару. Друкуйте цінники і етикетки. Налаштуйте власні шаблони цінників і етикеток з використанням графіки, штрих кодів, висновком декількох цін. Друкуйте цінники і етикетки з документів: надходження товарів і послуг, переміщення зі складу на склад, пакетне зміна цін. Підключайте сканер штрих-кодів.

Працюйте з торговим персоналом

Працюйте з торговим персоналом

Запросіть своїх колег для спільної роботи, налаштуйте для них роль і рівень доступу. Наприклад, для продавця, оператора, касира, бухгалтера, торгового представника, менеджера з продажу. Ведіть облік продажів, закупівель і заборгованості по менеджерам (торговим агентам, реалізаторам), нараховуйте відсоткову винагороду за результатами продажів.

Працюйте зі складом

Працюйте зі складом

Організуйте правильно роботу складу, щоб уникнути втрат і збільшити прибуток підприємства. Контролюйте надходження, рух всередині складу, вибуття товару і оплату по ньому. Оформлюйте списання, оприбуткування надлишків, виконуйте інвентаризацію в будь-який час. Програма складського обліку дасть можливість бути завжди в курсі скільки товарів на вашому складі і що необхідно закупити.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.

Контролюйте запаси

Контролюйте запаси

Керуйте запасами магазину в режимі реального часу. Швидко аналізуйте поточний залишок і собівартість товару, розраховуйте потребу товару, деталізуйте залишки по складах.

Контролюйте кошти

Контролюйте кошти

Аналізуйте надходження і витрати грошей в режимі реального часу. Ведіть облік готівкових та безготівкових грошових коштів, коштів виданих під звіт працівникам, виданих і отриманих кредитів і позик. Використовуйте будь-яку кількість валют, банківських рахунків, кас і статей руху грошей.

Швидко адаптуйте бізнес до змін

Швидко адаптуйте бізнес до змін

Аналізуйте продажі, розраховуйте динаміку зростання або падіння продажів, вивчайте купівельний попит, щоб швидко реагувати на будь-які зміни.

Проводьте інвентаризацію в будь-який час

Проводьте інвентаризацію в будь-який час

Створюйте і друкуйте документ інвентаризації заповнивши його автоматично по заданих умовах - за складом, по залишкам, по групі товарів. Внесіть фактичну кількість в результаті перерахунку товарів на складі. Потім, на підставі цього документа проводите списання або оприбуткування товарних позицій. Підключайте сканер-штрих коду для прискорення процесу.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!

Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Paul Che
Paul Che
підприємець, сфера обслуговування

Вибрав Діловод, тому що досить зрозуміла програма навіть для такого новачка в бухгалтерії як я. Незрозумілі моменти і виникають питання оперативно вирішувалися дзвінком в колл центр.

Alona Tokar
Alona Tokar
підприємець, компанія з виробництва карамелі ручної роботи "LOL & POP"

Я можу в реальному часі відстежувати рентабельність, з легкістю робити перерахунок собівартості при зміні рецептури або коливанні цін на інгредієнти.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
власник інтернет-магазинів svitakb.com.ua і akbmag.com.ua

Дуже порадувала можливість отримання практично будь-яких даних по вузлу API - тепер наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінам, що підвищує лояльність покупців.


Люди, зацікавлені в програмі для магазину продуктів, також дивилися: