Меню Закрити
Програма для інтернет - магазину

Програма для інтернет - магазину

Автоматизуйте облік інтернет-магазину. Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, щоб автоматично підтримувати інформацію на сайті в актуальному стані, обробляти замовлення, контролювати оплати в режимі реального часу і мати можливість в будь-який момент швидко проаналізувати ефективність роботи інтернет-магазину.
Підтримуйте інтернет-магазин в актуальному стані

Підтримуйте інтернет-магазин в актуальному стані

Інтегруйте свій інтернет-магазин з Dilovod, щоб автоматично підтримувати наявність, ціни, опис і статуси на вашому сайті в актуальному стані, а також отримувати замовлення прямо в облікову програму.

Організуйте облік правильно

Організуйте облік правильно

У Dilovod є перелік основних первинних документів для ведення бухгалтерського, податкового та складського обліку інтернет-магазину: рахунки на оплату, видаткові накладні, товарні чеки та ін. Для готівкового способу взаєморозрахунків в Dilovod є можливість друку прибуткового касового ордера. Ведіть реєстр операцій, договорів, угод.

Обирайте потрібний метод обліку

Обирайте потрібний метод обліку

Налаштуйте облік інтернет-магазину в залежності від потреб вашого підприємства. У Dilovod доступний облік по партіях, облік різновидів товарів, облік в декількох одиницях виміру, в упаковках, в наборах, за серійними номерами, ваговій облік.
Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
владелец интернет-магазинов svitakb.com.ua и akbmag.com.ua

Завдяки API наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінами, що підвищує лояльність покупців. Синхронізація з системами TurboSMS і Нова Пошта позбавили нас від рутинної роботи.

Тамара Семенівська
Тамара Семенівська
бухгалтер - підприємець, дитячий інтернет-магазин KidsRainbow

Програма для ведення бухгалтерії Діловод мені подобається в всьому: простота управління, зовнішній вигляд. Я швидко можу побачити рух товару у своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу.

Інна
Інна
підприємець, інтернет - магазин розвиваючих іграшок iqcity.com.ua

Користуюся самими базовими і необхідними в моїй роботі функціями: довідник товарів, придбання товарів, установка цін, склад, роздрібні продажі. Функціонал влаштовує - все просто, все зрозуміло))

Керуйте цінами

Керуйте цінами

Задавайте для кожної категорії клієнтів окремі значення цін, знижок або налаштуйте автоматичний розрахунок з урахуванням останніх закупівельних цін, прайсових цін постачальника, валютного курсу. Застосовуйте дисконтну карту при обробці замовлення покупця, поверненні від покупця, відвантаження. Вносьте зміни в відпускні ціни товарів пакетно. Ведіть облік собівартості товарів не тільки в валюті обліку, але і в валюті закупівлі.

Швидко обробляйте замовлення

Швидко обробляйте замовлення

Отримуйте замовлення з інтернет-магазину прямо в Dilovod. При цьому, програма автоматично додасть нового клієнта в базу або ідентифікує вже існуючого. На підставі замовлення покупця виконуйте продаж, оплату, формуйте замовлення постачальнику, оформляйте повернення від покупця, виконуйте резервування і планування закупівлі товару.

Ведіть складський облік

Ведіть складський облік

Організуйте правильно роботу складу, щоб уникнути втрат і збільшити прибуток інтернет-магазину. Контролюйте надходження, рух всередині складу, списання товару та оплату за нього. Оформляйте списання, оприбуткування надлишків, виконуйте інвентаризацію в будь-який час.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Розраховуйте автоматично заробітну плату

Розраховуйте автоматично заробітну плату

Ведіть повноцінний облік заробітної плати і кадрів, включно податковий, управлінський, валютний облік. Розраховуйте автоматично: оклад, погодинну оплату, винагороду від продажів, відрядну оплату за нарядами і листам обліку робочого часу, лікарняні, відпускні. Формуйте податкові звіти, друкуйте розрахункові листки і платіжні відомості. Якщо немає необхідності вести повноцінний облік, просто реєструйте виплату.

Працюйте з постачальниками

Працюйте з постачальниками

Формуйте автоматично замовлення постачальнику на підставі замовлень покупців або норм складських запасів для підтримки постійного асортименту товару на складі. На підставі замовлення постачальнику реєструйте закупівлю товару, виписуйте прибуткову накладну (акт прийнятих робіт). Відстежуйте оплати, поставки товарів, заборгованість, проводьте аналіз динаміки зміни цін придбання за допомогою спеціальних звітів. Завантажуйте прайс-листи постачальників в базу і використовуйте їх при підборі товарів і виборі постачальника.

Контролюйте взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками

Контролюйте взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками

Контролюйте взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками в режимі реального часу. Реєструйте надходження від покупців, оплати постачальникам, переміщення коштів між касами і рахунками, вносьте поточні витрати діяльності, виплату ЗП, податки і т.д. Завантажуйте виписки з банківських рахунків онлайн або з файлу.

Автоматизуйте доставку

Автоматизуйте доставку

Організуйте роботу з власної або зовнішньої службою доставки. Формуйте автоматично листи доставки. Розподіляйте замовлення по кур'єрам і розраховуйте винагороду і вартість доставки, контролюйте виручку. Dilovod інтегрований зі службою доставки "Нова пошта". Ви можете самостійно створювати експрес-накладні безпосередньо при реєстрації відвантаження товару, друкувати маркування і відстежувати місцезнаходження посилок прямо в Dilovod.

Аналізуйте ефективність роботи інтернет-магазинів

Аналізуйте ефективність роботи інтернет-магазинів

Для забезпечення безперебійної роботи інтернет-магазину регулярно відстежуйте результати за допомогою спеціальних звітів. Наприклад, фінансових звітів за доходами / витратами (за статтями, контрагентам). Розраховуйте суму прибутку / збитку і % рентабельності. Порівнюйте показники роботи і обороти по рахунках обліку за допомогою Балансу підприємства. Классифицируйте ресурси підприємства за ступенем їх важливості, виділяйте групи клієнтів, які забезпечують найбільший внесок або товарні позиції найбільш і найменш рентабельні за допомогою АВС-аналізу.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в програмі для інтернет - магазину, також дивилися: