Меню Закрити
Друк документів, чеків, цінників, етикеток

Друк документів, чеків, цінників, етикеток

Формуйте, зберігайте або друкуйте будь-які довідники, журнали, документи, створюйте власні шаблони друкарських форм. Dilovod заповнить форми автоматично. Експортуйте в універсальний формат для подальшої обробки.
Друкуйте будь-які документи

Друкуйте будь-які документи

Формуйте і друкуйте замовлення, рахунки, накладні, акти, прибуткові та видаткові ордери, списки документів, цінники, прайс-листи, звіти, довідники та інші документи. Основні реквізити документів Dilovod заповнить автоматично відповідно до зазначених параметрів в шаблоні. Перед друком документ можна відредагувати. Групуйте номенклатуру по групі довідника або торговій марці. Налаштуйте друк двох примірників документів на одному аркуші.

Друкуйте довідники і журнали

Друкуйте довідники і журнали

Друкуйте будь-які довідники і журнали в Dilovod. Наприклад, реєстр замовлень або відвантажень з розрахунком підсумкової суми, списки товарів, внесених в довідник. Списки формуються автоматично, але при необхідності ви можете налаштувати склад колонок, виконати налаштування підсумків, роздрукувати, або зберегти в форматі pdf, MS Excel або html.

Допоможіть клієнтам запам'ятати вас

Допоможіть клієнтам запам'ятати вас

Зробіть ваші документи впізнаваними, додайте в них елементи фірмового стилю за допомогою конструктора друкованих форм. Створюйте власні друковані форми. Додавайте логотип, друк, налаштовуйте поля, орієнтацію і масштаб. Налаштуйте додаткові параметри, наприклад, згрупувати або виконати сортування номенклатури. Використовуйте створені шаблони за замовчуванням при друку.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Зберігайте в універсальних форматах

Зберігайте в універсальних форматах

Документи створені в Dilovod легко використовувати ще де-небудь, так як доступний експорт в універсальних форматах. Зберігайте друковані форми документів, звітів, журналів документів і довідників у вигляді списку в форматі Excel або PDF для подальшої обробки.

Налаштуйте меню

Налаштуйте меню

Dilovod зберігає всі створені вами шаблони друкарських форм. При друку запропонує список всіх можливих шаблонів. Щоб виводити тільки потрібні шаблони, налаштуйте власний список.

Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка не обмежена і безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!

Люди, зацікавлені друком документів, чеків, цінників, етикеток, також дивилися: