Меню Закрити
Інтернет - торгівля

Інтернет - торгівля

Синхронізуйте Dilovod зі своїм інтернет-магазином або торгівельним майданчиком, на якому продаєте. Контролюйте замовлення, грошові потоки і стан вашого бізнесу в режимі реального часу з будь-якої точки світу.
Розширюйте можливості

Розширюйте можливості

Якщо у вас вже є усталений бізнес оффлайн, ви хочете розширити свою клієнтську базу за допомогою Інтернету і плануєте інвестувати в інтернет-магазин. Або, ви плануєте бізнес тільки в Інтернеті. А можливо ви вже продаєте на торговому майданчику. У будь-якому з цих випадків, управляти бізнесом електронної комерції вам допоможе просте бухгалтерське програмне забезпечення - Dilovod.

Організуйте обмін даними з інтернет- магазином

Організуйте обмін даними з інтернет- магазином

Організуйте обмін даними між Dilovod і своїм інтернет-магазином за допомогою API. Це дозволить легко підтримувати в актуальному стані асортимент товарів, наявність, ціни, статуси замовлень на вашому сайті. Все завантажиться автоматично за пару кліків.
Відгуки користувачів

Дізнайтеся які переваги бачать для себе підприємці, які обрали Dilovod.

Станіслав Істомін
Станіслав Істомін
владелец интернет-магазинов svitakb.com.ua и akbmag.com.ua

Завдяки API наші сайти завжди видають актуальну інформацію по наявності товару і цінами, що підвищує лояльність покупців. Синхронізація з системами TurboSMS і Нова Пошта позбавили нас від рутинної роботи.

Тамара Семенівська
Тамара Семенівська
бухгалтер - підприємець, дитячий інтернет-магазин KidsRainbow

Програма для ведення бухгалтерії Діловод мені подобається в всьому: простота управління, зовнішній вигляд. Я швидко можу побачити рух товару у своєму магазині, дуже легко і просто зробити звірку з контрагентом, бачу залишки по складу.

Інна
Інна
підприємець, інтернет - магазин розвиваючих іграшок iqcity.com.ua

Користуюся самими базовими і необхідними в моїй роботі функціями: довідник товарів, придбання товарів, установка цін, склад, роздрібні продажі. Функціонал влаштовує - все просто, все зрозуміло))

Забезпечте безперебійне постачання

Забезпечте безперебійне постачання

Забезпечте безперебійне постачання інтернет-магазину, підтримуйте оптимальний асортимент, відстежуйте рух товарів, їх залишки і собівартість. Проводьте інвентаризацію просто і швидко в будь-який час.

Автоматизуйте роботу з замовленнями

Автоматизуйте роботу з замовленнями

Реєструйте автоматично нові замовлення, прискорюйте їх обробку. Dilovod автоматично підтягне їх з інтернет-магазину в вашу базу. Номер замовлення, дата, товарні позиції, кількість, ціна, сума, валюта, статус - також підтягнуться автоматично. Dilovod автоматично ідентифікує існуючих клієнтів, а нових додасть в базу.

Повідомляйте клієнтів про статус замовлення

Повідомляйте клієнтів про статус замовлення

Сповіщайте клієнтів про деталі і статус замовлення по sms. Формуйте індивідуальний текст повідомлення або створіть шаблон, який в подальшому буде застосований до всіх замовлень. Надсилайте повідомлення прямо з документа "замовлення покупця" або "видаткова накладна". Дані про одержувача, при цьому, підтягнутися автоматично.

7 днів безкоштовно

Спробуйте всі функції, додайте необмежену кількість користувачів, кредитна картка не потрібна. Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку і продовжити роботу без втрати внесених даних та виконаних налаштувань.


Керуйте доставкою

Керуйте доставкою

Організуйте власну доставку або скористайтеся готової інтеграцією з Новою Поштою. Дані про одержувача підтягнутися в накладні автоматично по прізвищу або номеру телефону з реєстру даних Нової пошти. Якщо одержувач відсутній в реєстрі, внесені вами дані про одержувача синхронізуються з кабінетом Нової Пошти. Dilovod автоматично сформує трек-номер. Друкуйте експрес-накладні, маркування, штрих-коди для відправлень. Відстежуйте статус відправлення і його місцезнаходження в онлайн - режимі.


Безкоштовна підтримка

Фахівці служби підтримки Dilovod оперативно відреагують на ваш запит і допоможуть перенести дані з інших програм, виконати необхідні налаштування, завантажити початкові залишки. Проведуть демонстрацію функціоналу, проконсультують з усіх питань в ході роботи.

Підтримка безкоштовна для всіх користувачів Dilovod.

Зв'яжіться з нами прямо зараз!


Люди, зацікавлені в програмі для обліку інтернет-торгівлі, також дивилися: